***Official tournament thread***

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #31
    Re: ***Official tournament thread***

    7 left? fold. 1-6 saavad sama prizei. AA shipiks.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #32
      Re: ***Official tournament thread***

      agreed

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #33
        Re: ***Official tournament thread***

        Tänud :)

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #34
          Re: ***Official tournament thread***

          Tip of the day: Ärge regage turnadele enne väikse uinaku tegemist. Paar tundi hiljem ärgates, äratus müstiliselt kinni ja raha ära blinditud, ei ole fun.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #35
            Re: ***Official tournament thread***

            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
            Tip of the day: Ärge regage turnadele enne väikse uinaku tegemist. Paar tundi hiljem ärgates, äratus müstiliselt kinni ja raha ära blinditud, ei ole fun.
            Jäin kunagi turniiri finaal lauas chipliidrina magama kui otsustasin pausi ajal väikse uinaku teha.

            Ei ole soovituslik läpakaga lebos voodis grindida :D.

            Kunagi 2-3a tagasi regasin ennast kogemata no blind increase HU SNG-le starsis ja see kestis üle 4h ja stackid olid ikka samad mis alguses pmst. Lõpuks jäin lihtsalt magama :S. Buying oli mingi 50$ vms kui mäletan ja viimased plekid lauas obv.
            Last edited by qbj0hn; 19.10.11, 19:11.

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #36
              Re: ***Official tournament thread***

              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
              Tip of the day: Ärge regage turnadele enne väikse uinaku tegemist. Paar tundi hiljem ärgates, äratus müstiliselt kinni ja raha ära blinditud, ei ole fun.
              been there done that

              Comment

              • sorm
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1511

                #37
                Re: ***Official tournament thread***

                KK easy fold siin.

                Kunagi nägin kuda sõber mängis ka mingit sateliiti ja oli bubble. 8 said pileti ja 9 alles. Tema oli BB ja omas AA. Lauas oli 1 väike stack (umbes pool tema stacki) ja pimedad olid juba kõigil kraes. Ees olid läinud 2 temaga umbes võrdset stacki all-in. Mida teha?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #38
                  Re: ***Official tournament thread***

                  Kunagi OOPSi super satika ajal passisin niisama arvutis, aga klient oli kinni ja sinna see läkski...

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #39
                    Re: ***Official tournament thread***

                    Kunagi jõin ennast korralikult täis, regasin turnale ja ärkasin hommikul kohutava pohmakaga ja esimese asjana küsis mult üks sõber ''Kuidas finaal lauas läks?'' mina küsisin ''Möh?''

                    Läbi udu ja hüpohüüsi meenus mulle, et tõesti tõesti olin ju finaal lauda saanud! Aga ei mäletanud tõesti, mis sellest sai. Järgmine samm PokerStars lahti ja tulemust vaatama! 3s koht ja 1100$ daala - naiss evening.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #40
                      Re: ***Official tournament thread***

                      Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                      Kunagi jõin ennast korralikult täis, regasin turnale ja ärkasin hommikul kohutava pohmakaga ja esimese asjana küsis mult üks sõber ''Kuidas finaal lauas läks?'' mina küsisin ''Möh?''
                      Kui juba törts stratist kõrvale jutt läks ei saa enda lugu mainimata jätta.

                      Ei mäleta kas see oli eelmise aasta talv või üleelmise aga igatahes jube külm oli ja jõin ühe tüdrukuga oma keldris õlle jne ja lisaks kahepeale ühe poolese laua viina ära.
                      Tõmbasin koju ära kuna täiesti sassis olin, suht kiiresti sai viin ära joodud. Millegipärast otsustasin fulltildis mingit 30$ turniiri mängida, jäin neljandaks ja 1600$. Hommikul ärgates oli korralik pohmakas ja ei mäletanud ühtegi olulist jaotust ega midagi, lisaks jäin turniiri ajal 4-5x magama. Turna ajal panin telefoni peal äratuse iga 5 mindi tagant tilisema, et magama ei jääks pikemalt :D.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #41
                        Re: ***Official tournament thread***

                        oeh kui palju vastupidiseid lugusi mul on nendele drunken edulugudele:D

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #42
                          Re: ***Official tournament thread***

                          ma olen ka turnade ajal magama jäänud. viimati suvel, tulemusest ma ei traha rääkida, aga jah. läp oli igaljuhul maha kukkunud jne. nüüd ma enam peale kella 7-8 enam turnale ei rega.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #43
                            Re: ***Official tournament thread***

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            oeh kui palju vastupidiseid lugusi mul on nendele drunken edulugudele:D
                            xD õnneks on raske mul korralikult täis jääda üksi kodus õlut vm taolist larpides nii, et hävingu lugusid veel pole

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #44
                              Re: ***Official tournament thread***

                              Olgu, teemasse tagasi ka vahepeal.

                              Ma tean, et gbjohn mängib neid HT satikaid punnide eest,e t T$ saada.
                              Mingit kindlat strateegiat ka omad /omate või mingit push charti?

                              Ise vaikselt neid toksin, kuid tahaks efektiivsust tõsta, kuna kohati sakin.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #45
                                Re: ***Official tournament thread***

                                2tk mängin aint korraga maximum, et normaalset jälgida ja mingeid lihtsamaid charte olen ainult uurinud... erilist rohkemat pole.
                                Need mida ma lasen on vähemalt küll väga väga nõrga tasemega... enamused suruvad seal any2-ga. Ax on nuts.

                                Ma ei tea küll mis normaalne ITM seal oleks üldse.. kohe arvutan endal välja siis postitan enda oma.

                                Edit: Viimase 300 mängu peale kuskil 33% rahades, dunno kas on norm või mitte..

                                6max 235FPP satikad siis kus 2 esimest saavad 11$.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Vist arvutasin enam vähem õieti :D, kui mitte siis keegi parandage..
                                Last edited by qbj0hn; 26.10.11, 19:10.

                                Comment

                                Working...