$11 the bigger 1st hand.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    $11 the bigger 1st hand.

    Nagu öeldud, siis esimene käsi turniiril. Ahvatlevalt väike bet kuidagi..

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 10/20 Blinds (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button (t3000)
    SB (t3000)
    BB (t3000)
    UTG (t3000)
    UTG+1 (t3000)
    MP1 (t3000)
    Hero (MP2) (t3000)
    MP3 (t3000)
    CO (t3000)

    Hero's M: 100.00

    Preflop: Hero is MP2 with J, J
    2 folds, MP1 bets t60, Hero calls t60, 3 folds, SB calls t50, 1 fold

    Flop: (t200) Q, 6, 2 (3 players)
    SB bets t60, 1 fold, Hero calls t60

    Turn: (t320) Q (2 players)
    SB checks, Hero bets t220, SB calls t220

    River: (t760) A (2 players)
    SB bets t200, Hero?
    '
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: $11 the bigger 1st hand.

    miks pre üldse call? muidu ilmselt foldiks, ei näe käsi mida biidime

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: $11 the bigger 1st hand.

      Pre kindlalt 3betiks JJ-iga juba, aga as played riveril kyll foldiks juba. See liiga obvious thin value seal juba.

      Ei usu, et ta nii väikse betsisizinguga blufiks seal ja samas ei usu ka, et valuebetib madalamat kui JJ. Ise oleksin villain siis siukse betiga valuebetiksin isegi KK seal riveril vast,ässa kohe kindlasti ning obv ka Q tal ranges.
      Just taolistelt kätelt nagu sul on ta tahabki calli saada, "pls call me bet".

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: $11 the bigger 1st hand.

        JJ on nii kohatu käsi ja oleme 150bb diip.
        Nii deep mängivad sellised käed lihtsalt callides paremini kui 3-betides tundmatu vastu IMO.õ

        ei arva , et 3-bet väga halb oleks mass-fieldiga turniiril, lihtsalt callimisel on minu arust rohkem valuet kui 3-betimisel.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: $11 the bigger 1st hand.

          Obv ma uus siia turna teemasse, aga need fieldid on ikka väga nõrgad ja isegi antud turnal minnakse ikka väga väga lightilt broke. Nendel mass turnadel fieldid yldiselt nõrgemad imo kui igapäevastel mis koguaeg jooksevad miskid GTD-d ja asjad.
          JJ 3betiks kindlalt kohe.
          Seda enam kui esimene käsi turnal ei anta sulle eriti krediiti ja vbl mõeldakse, et lähed hulluks, aga tglt ärkad oma poiste pocketiga seal.
          Last edited by qbj0hn; 17.10.11, 13:05.

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #6
            Re: $11 the bigger 1st hand.

            IMO ka sellisel mass nõrga fieldiga turnal 3bet alati. Just tugeva fieldiga turnadel üritaks trikitada ja rohkem valuet saada. As played callin riveri. Ei usu küll, et villian riveril tugeva made käega nii vähe betib. Pigem ikka 33-TT(v.a 66), 6x + mingeid debiilseid missed gutshote võib ka blufiks keerata. A6 võib olla üks loogiline käsi veel, aga üldiselt välistaks ma ka Ax'id.

            Comment

            Working...