Tegemist siis peale rebuy lõppu. Villain polnud senimaani millegi erilisega silma torganud - üldiselt üpriski TAG. Stats HUD-is 15/13 - 6max kohta seal lauas vägagi nit.
Standard liin käe mängimisel ?
Hero on d0rkAA ja käes KdQc
Ei tea täpset commandi millega see käsi siia foorumisse postitada , postitan converted lingi.
Standard liin käe mängimisel ?
Hero on d0rkAA ja käes KdQc
Ei tea täpset commandi millega see käsi siia foorumisse postitada , postitan converted lingi.
Comment