Microturna ja isoleerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1

    Microturna ja isoleerimine

    Mängisin microgamingus ühte microturnat. Seal vist väga ei maksa loota, et keegi isoleeriks seal- enamasti on väga tugev equity ikka vastas?
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Microturna ja isoleerimine

    Või just vastupidi, I dont care I Raise, või ala Ohh 52 eelmine board tuli 528 äkki hitib ka nüüd I Raise, või Ohh 64 aga kui ma nüüd raisen siis ma repin AA-d.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: Microturna ja isoleerimine

      Eks micros ole ka solid mängijaid, kes teavad et isoleerimine toidab... vb freerollides vajutatakse enamasti suvalt nuppe. Oleneb mängijast ikkagi.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #4
        Re: Microturna ja isoleerimine

        mis krdi teema see selline on?

        E: hommikul unise peaga ei lugend korralilult teemat, muidu jh +1kardpleierile
        Last edited by yolpa; 03.10.11, 06:18.

        Comment

        • kardpleier
          Grinder
          • Jul 2009
          • 699

          #5
          Re: Microturna ja isoleerimine

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Mängisin microgamingus ühte microturnat. Seal vist väga ei maksa loota, et keegi isoleeriks seal- enamasti on väga tugev equity ikka vastas?
          enamasti on tugev equity. Foldiks pasad turna alguses kui ise veel külm ning pole in the zone. Kui specific readid juba ja tead täpselt mis vastased teevad siis EZZ itm . Ei mäleta täpselt seda microgamingu dünaamikat, võin eksida, aga no enamvähem said aru mida ma mõtlen

          Comment

          Working...