Mängisin microgamingus ühte microturnat. Seal vist väga ei maksa loota, et keegi isoleeriks seal- enamasti on väga tugev equity ikka vastas?
Microturna ja isoleerimine
Collapse
X
-
Re: Microturna ja isoleerimine
enamasti on tugev equity. Foldiks pasad turna alguses kui ise veel külm ning pole in the zone. Kui specific readid juba ja tead täpselt mis vastased teevad siis EZZ itm . Ei mäleta täpselt seda microgamingu dünaamikat, võin eksida, aga no enamvähem said aru mida ma mõtlenAlgselt postitas Vandalar Vaata postitustMängisin microgamingus ühte microturnat. Seal vist väga ei maksa loota, et keegi isoleeriks seal- enamasti on väga tugev equity ikka vastas?
Comment
Comment