15$ STT call shove või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #1

    15$ STT call shove või mitte?

    Tegu on siis bubblega.

    PokerStars - $14.31+$0.69|250/500 NL (10 max) - Holdem - 6 players

    MP: 2,639.00
    CO: 733.00
    BTN: 450.00
    SB: 4,362.00
    Hero (BB): 4,670.00
    UTG: 2,146.00

    Pre Flop: (1110.00) Hero has A T

    fold, fold, fold, fold, SB raises to 4,302.00 and is all-in, Hero ???

    SB has 2 K

    Küsimus on, kas callida või mitte.
    Kui foldin, siis võidan tõenäoliselt 36$.
    Kui callin ja võidan, saan 20$ juurde.

    Selles käes on mu equity 66/34 = 1,94
    Rahalised oddsid 36/20$=1,8

    Kas see avutus on õige? Selle järgi võiks callida.

    Kuidas arvutada AT equity random kaartide vastu, Pokerstovega?(ei leia seal seda võimalust)
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: 15$ STT call shove või mitte?

    RD aka random on pokerstoves kohe player1 jm aliaste juures vasakul pool.

    Comment

    • sorm
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1511

      #3
      Re: 15$ STT call shove või mitte?

      ATos v random on 62,72% v 37,28%. Kui sa paned Pokerstove enda käe ja siis vajutad "player2" peale avaneb sulle aken, kus saad panna mingid kindlad käed või siis valida ta % (mida näiteks HEM sulle näitab, et millega SB seal shoveks või mis sa ise arvad).

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #4
        Re: 15$ STT call shove või mitte?

        tänud, sain hakkama jah.
        Aga kas equity arvutus on õige?

        Comment

        Working...