$11 20k grt. nearing the bubble.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #16
    Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

    raise fold sellise stäkiga ei meeldi üldse, pigem fold kohe!

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #17
      Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

      Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
      AT läheb Hijackilt, kuid ilma fistpumpita ja UTG range on 99+ AQ+
      liiga tight oled imo

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #18
        Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

        Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
        AT läheb Hijackilt, kuid ilma fistpumpita ja UTG range on 99+ AQ+
        see on ridic tight. need on mingid lambi pushot ranged
        situatsioonis kus laud läheneb või on bubbles, laud üldiselt on tightim. see tähendab, et sa pead laiendama on range.
        obv sa ei saa raiuda liiga lightilt, kui lauas on mõni sõltlane, aga üldiselt sellises olukorras peab raiuma lightimalt.

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #19
          Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

          miks see ridic tight on? olen nõus et eesmärk ei ole rahadesse foldida kuid miks sa pead oma range oluliselt laiendama hakkama.Et blinde varastada?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #20
            Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

            jah, just seetõttu, et anda omale parim võimalus turniiril deep jõuda, blindide varastamine on turniiridel imo peaaegu kõige tähtsam asi ja kui oma pushing-rangei turniiri edenedes aina laiemaks tegemiseks julgust ei ole, on ka väga väga palju keerulisem turniiridel kaugele jõuda. (küsi kasvüi andu_andult, kes mängib hyper turbosi ja vüidab iga teise HT MTT mida mängida viitsib, et miks pushimine laia rangeiga kasulik on, ilmselt oskaks paremini sõnastada).
            Antud käsi ongi lihtsalt selle pärast loll spot, et oleks paar bb vähem, siis oleks suhteliselt easy shove, oleks mõned bb-d rohkem võiks mugavalt raise-foldida, sellise stackiga on aga kõik suhteliselt ebamugav, v.a. fold, mida tehes ei pea sa midagi mõtlema ja teed omale elu lihtsamaks.
            Last edited by KristjanLaas; 19.08.11, 12:02.

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #21
              Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

              ouk.selge.ma krdi nitt ikka:D aga mis range sa shoved UTG sealt siis

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #22
                Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

                Mina ma arvan shoveks siin KQs, AJs+ ja ilmselt 77+

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

                  Ma alguses ei viitsinud mõeldagi aga raise/fold tundub tegelt kõige parem eriti kui enamus mängijate ranged UTG on 99+, AQ+ siis su line näitab vägevalt tugevust ja töötaks isegi paremini kui shove. Ainuke jura, mis turkade juures ei meeldi on lauas olevad dongid, kes ei taju su ranget ega pot oddse ning ikka callivad. Oma pisikese stäkiga missed flopis OOP kole raske mängida.

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #24
                    Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

                    Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                    see on ridic tight. need on mingid lambi pushot ranged
                    situatsioonis kus laud läheneb või on bubbles, laud üldiselt on tightim. see tähendab, et sa pead laiendama on range.
                    obv sa ei saa raiuda liiga lightilt, kui lauas on mõni sõltlane, aga üldiselt sellises olukorras peab raiuma lightimalt.
                    see on nii oldschool, vähemalt pool lauda teab, et mullis peab raiuma hakkama ja nende ranged lähevad ka laiemaks, mistõttu siin I opt to fold (ridic tight kindlasti mitte), mõni bb suurem oleks stack siis meeldiks mulle rohkem raise-fold, mis teeb nagu öeldud oma töö vähemalt sama hästi ära kui jam pre... but what do i know, minu mõtted lihtsalt:P

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    liiga tight oled imo
                    ty sir:)

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #25
                      Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

                      see ei olnud kompliment

                      Comment

                      • mark112
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 108

                        #26
                        Re: $11 20k grt. nearing the bubble.

                        raise-fold ja fold oleks minu valikutes. Nagu sa ise ütlesid, raise-foldi jaoks oleks paar bb suurem stack parem, niiet siin vast foldiks.

                        Comment

                        Working...