The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #1

    The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t40.00/t80.00 Blinds - 9 players - View hand 1407875
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (MP1): t9283.00 116.04 BBs - VPIP: 14, PFR: 9, 3B: 3, AF: 1.7, Hands: 51261
    MP2: t3000.00 37.50 BBs - VPIP: 40, PFR: 40, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 5
    CO: t4875.00 60.94 BBs - VPIP: 13, PFR: 7, 3B: 8, AF: 4.0, Hands: 30
    BTN: t2755.00 34.44 BBs - VPIP: 17, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 12
    SB: t7899.00 98.74 BBs - VPIP: 20, PFR: 12, 3B: 0, AF: 2.8, Hands: 76
    BB: t3620.00 45.25 BBs - VPIP: 11, PFR: 11, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 47
    UTG: t2990.00 37.38 BBs - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 7
    UTG+1: t6109.00 76.36 BBs - VPIP: 35, PFR: 8, 3B: 0, AF: 3.3, Hands: 40
    UTG+2: t1290.00 16.12 BBs - VPIP: 21, PFR: 9, 3B: 0, AF: 1.2, Hands: 76

    Pre Flop: (t120) Hero is MP1 with A K
    1 fold, UTG+1 calls t80, 1 fold, Hero raises to t240, 5 folds, UTG+1 calls t160

    Flop: (t600) 6 K T (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets t400.00, UTG+1 raises to t1200, Hero calls t800

    Turn: (t3000) 4 (2 players)
    UTG+1 bets t1200.00, Hero calls t1200

    River: (t5400) 5 (2 players)
    UTG+1 bets t3459.00, Hero folds

    Kas oli õigustatud fold? Väga ebameeldiv stäkk oli tal, et callida. Tänu ta preflop limbile panin ta riveris juba seti peale..!?
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

    Ainuke set, mis tal olla saab on 66-te oma minu arvates. Ei usu, et TT-ga siukse limp-call liini oleks vend võtnud pf.
    Kuidas sa ta riveris seti peale panid mai saa aru.

    Vabalt võib olla busted flush/str8 draw millega üritas semi-bluffida ja selle pani turnis nii väikse beti. Turnis vist paneks nuppe ise.

    Et callisid turni, siis vist pead callima riveri ka, kuna suht safe card ju?
    Last edited by VisaHing; 14.08.11, 20:44.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #3
      Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Ainuke set, mis tal olla saab on 66-te oma minu arvates. Ei usu, et TT-ga siukse limp-call liini oleks vend võtnud pf.
      Kuidas sa ta riveris seti peale panid mai saa aru.

      Vabalt võib olla busted flush/str8 draw millega üritas semi-bluffida ja selle pani turnis nii väikse beti. Turnis vist paneks nuppe ise.

      Et callisid turni, siis vist pead callima riveri ka, kuna suht safe card ju?
      Arvatavasti olekski kõige õigem lüke olnud turnis ise otsa panna. busted flush drawd näitas mulle hiljem:S T2s

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #4
        Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

        läheks ai flopis.

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

          call flop - shove turn.

          Comment

          • armand0
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 358

            #6
            Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

            Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
            call flop - shove turn.
            flopis on tunduvalt parem shoveda ,sest mõtle kui turn toob masti ja on Q,J,9 ?

            EDIT : No räägime ka olukorrast mis sul oli.

            Sa callid flopis ta 3beti ja siis raise turnis ja foldid riveris see kohe üldse ei meeldi.Mõtle enda jaoks valmis plaan ,kergem on turnis alla anda kui mune pole ,et suhteliselt blank riverile ära foldid.
            Last edited by armand0; 14.08.11, 21:17.

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #7
              Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

              callin flopi raise, sest oleme IP, saame turni foldida kui meie jaoks halb kaart tuleb ja saame ise turni bettida kui vastane checkib. praegu lihtsalt nii blank turn, mis ei complete'nud midagi mis floppi raise'ks. flopi shove peale foldivad kõik blufid.
              Last edited by mikk2468; 14.08.11, 21:48. Põhjus: kerge viga

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #8
                Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

                Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                flopis on tunduvalt parem shoveda ,sest mõtle kui turn toob masti ja on Q,J,9 ?

                EDIT : No räägime ka olukorrast mis sul oli.

                Sa callid flopis ta 3beti ja siis raise turnis ja foldid riveris see kohe üldse ei meeldi.Mõtle enda jaoks valmis plaan ,kergem on turnis alla anda kui mune pole ,et suhteliselt blank riverile ära foldid.
                Call turnis oli tõesti kõige hullem võimalus mille valisin.. nupud v fold. Aga kui riverini jõudsin siis arvasin tõesti et ega minu TPTK seal enam hea ei ole. (tema eelneva mängu põhjal) call fold mäng. Ja SD võitis erineva jamaga.
                Positiivne on see muidugi, et sain ta ikkagi välja võtta lõpuks:)

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                  callin flopi raise, sest oleme IP, saame turni check-foldida kui meie jaoks halb kaart tuleb ja saame ise turni bettida kui vastane checkib. praegu lihtsalt nii blank turn, mis ei complete'nud midagi mis floppi raise'ks. flopi shove peale foldivad kõik blufid.
                  Turni fold on küll IMO välistatud. Ei näe ühtegi kaarti, mis meie käe jaoks halb oleks.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #10
                    Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

                    arvad? aga miks me näiteks poti Q poti J turniga teeme?

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #11
                      Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

                      meil ju poti äss kuis me foldime siis turnis :D
                      as played tuleb river herocallida minu meelest sest kõik läks mööda
                      turni shove oleks muidugi veel parem

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #12
                        Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

                        fuuuuuuuuu, ei pannud tähelegi seda poti ässa, feil. siis muidugi ei foldi.

                        Comment

                        • armand0
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 358

                          #13
                          Re: The bigger 11$! Kas oli õigustatud fold?

                          Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                          fuuuuuuuuu, ei pannud tähelegi seda poti ässa, feil. siis muidugi ei foldi.
                          +1.

                          Endal jäi ka kahe silma vahele.

                          Comment

                          Working...