Postitan esimese käe foorumisse, nii et palun mõistvat suhtumist kui postitamisel vead sisse tulevad.
1. Käsi: ~20 inimest alles 150/300 blindid, keskmine stäkk ca 6300, minul 5700 (19bb) 10-kesi lauas. Olen MP ja minuni on folditud ja leian TT. Avan 750 ja BB, kelle stäkk on ca 10 000 läheb all-in. Hero??
Infoks, et mind viidi just sinna lauda üle ja BB tegutsemist ei ole väga näinud, aga tean, et tegemist Olympicu turna regulariga ning tohman ei ole. Seega kas call või lihtne fold?
2. Käsi ~ 15 inimest alles 200/400 blindid,keskmine stäkk ca 7000, minul 5300 (13bb) 9-kesi lauas. Olen UTG +1, leian 77 ja avan 900 ja MP, kellel on keskmine stäkk callib. Flopp 848. Checkin ja MP läheb pärast natukene aega mõttes olekut all- in. Hero?
Tegemist on mängijaga, kes eelnevalt on lahtiselt foldinud AQ blindide võistlusel ja maininud shordile, et any 2 ässaga calliks maha 2000 shove. Kuna ta callis vaid minu tõstet, siis esialgu panin ta kahe ülekaardi peale QJ, KQ, KJ, AT+ ja pocketid kuni TT. Uskusin, et ta teeks mulle 3-beti JJ+ kaartidega ja AK. Seda, et ta 8-le pihta sai ei uskunud. Seega kardsin vaid kahte kätt 99 ja TT.
1. Käsi: ~20 inimest alles 150/300 blindid, keskmine stäkk ca 6300, minul 5700 (19bb) 10-kesi lauas. Olen MP ja minuni on folditud ja leian TT. Avan 750 ja BB, kelle stäkk on ca 10 000 läheb all-in. Hero??
Infoks, et mind viidi just sinna lauda üle ja BB tegutsemist ei ole väga näinud, aga tean, et tegemist Olympicu turna regulariga ning tohman ei ole. Seega kas call või lihtne fold?
2. Käsi ~ 15 inimest alles 200/400 blindid,keskmine stäkk ca 7000, minul 5300 (13bb) 9-kesi lauas. Olen UTG +1, leian 77 ja avan 900 ja MP, kellel on keskmine stäkk callib. Flopp 848. Checkin ja MP läheb pärast natukene aega mõttes olekut all- in. Hero?
Tegemist on mängijaga, kes eelnevalt on lahtiselt foldinud AQ blindide võistlusel ja maininud shordile, et any 2 ässaga calliks maha 2000 shove. Kuna ta callis vaid minu tõstet, siis esialgu panin ta kahe ülekaardi peale QJ, KQ, KJ, AT+ ja pocketid kuni TT. Uskusin, et ta teeks mulle 3-beti JJ+ kaartidega ja AK. Seda, et ta 8-le pihta sai ei uskunud. Seega kardsin vaid kahte kätt 99 ja TT.
TC
Comment