JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

    Call/raise/fold/all in ?

    BTN võib olla üsna tiltis, kuna pole võitnud ühtegi poti 40 handi jooksul. Ja igakord on pidanud minuga bvb mängus allavanduma mulle.
    CO just istus lauda, et tema kohta info puudub.

    Et olekski konkreetne küsimus, et mida keegi teeks?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 25/50 Blinds (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t1945)
    Hero (SB) (t4069)
    BB (t6465)
    UTG (t2390)
    UTG+1 (t2370)
    MP1 (t4435)
    MP2 (t3460)
    CO (t3000)

    Hero's M: 54.25

    Preflop: Hero is SB with J, J
    4 folds, CO bets t150, Button raises to t450, Hero ?
    Last edited by VisaHing; 07.08.11, 21:44.
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #2
    Re: JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

    4betiks 900 kui CO otsa paneb siis foldiks, kui BTN siis call. Tal 40bb stack + võib olla üsna tiltis, pole ühtegi poti võitnud 40 handi jooksul, IP tal hea 3b teha CO (võib-olla) laia range avangu vastu ja võita esimene pot :D. Usun, et ta võib siin isegi mingi lambi Axs ära stackida, 25% stackist sees kah.
    teine variant on foldida, call on imo väga halb ja all in ka suht pointless.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

      Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
      4betiks 900 kui CO otsa paneb siis foldiks, kui BTN siis call. Tal 40bb stack + võib olla üsna tiltis, pole ühtegi poti võitnud 40 handi jooksul, IP tal hea 3b teha CO (võib-olla) laia range avangu vastu ja võita esimene pot :D. Usun, et ta võib siin isegi mingi lambi Axs ära stackida, 25% stackist sees kah.
      teine variant on foldida, call on imo väga halb ja all in ka suht pointless.
      thx vastuse eest. Hästi seletatud.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

        pole küll eriline turnaspets, aga imho 4bet/fold for info 1/4 stacki peale sounds ultragay, eriti kuna CO shoverangesse jääb kindlasti AK ja võib-olla AQ. 4betid 900 peale, pot on 4,5k kui ta shoveb ja meil on callida 2k.

        QQ+ ja AKo + range vastu

        equity win tie pots won pots tied
        Hand 0: 63.810% 63.60% 00.21% 222162504 731868.00 { QQ+, AKs, AKo }
        Hand 1: 36.190% 35.98% 00.21% 125683776 731868.00 { JJ }

        QQ+ ja AQo + range vastu


        equity win tie pots won pots tied
        Hand 0: 57.400% 57.19% 00.21% 293794824 1063806.00 { QQ+, AQs+, AQo+ }
        Hand 1: 42.600% 42.39% 00.21% 217768764 1063806.00 { JJ }

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #5
          Re: JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

          olen üsna kindel et AQo CO foldib
          samas ei saa kindel olla, äkki on mingi whaal :D

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #6
            Re: JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

            Kui buttoni kohta 40 kätt vähemalt, siis mingit muud infot peale selle, et ta pole võitnud ühtegi kätt pikalt võiks olla. Kas ta mängib preflop palju käsi? On varem 3bettinud, kui on, siis millega? Praeguse info kohaselt meeldiks mulle ka totaldonki liin. 4bet u.1k/call BTN shove/fold CO shove.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

              Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
              Kui buttoni kohta 40 kätt vähemalt, siis mingit muud infot peale selle, et ta pole võitnud ühtegi kätt pikalt võiks olla. Kas ta mängib preflop palju käsi? On varem 3bettinud, kui on, siis millega? Praeguse info kohaselt meeldiks mulle ka totaldonki liin. 4bet u.1k/call BTN shove/fold CO shove.
              Infot btni kohta niipalju, et 35/25 vend 40 handi peale. Üsna loose oli blinditelt ja oma blindi röövida ei lasknud.
              Ma olin tegelt üsna unine ja väga lauda ei jälginud, kui parasjagu ise ei mänginud .

              Ok. Ma ise shovesin ja CO-lt ootasin küll foldi aga BTNit oli teada, et tema ei foldi ja tuleb riskida.
              Mõlemad callisid.

              outcome:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by VisaHing; 09.08.11, 11:18.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

                Mina shoven, button callib ilmselt kaunis laia rangega ja kui CO käega ärkab on rigged setup, ei meeldiks commitida JJ pre 30% stackist for info ja foldida...

                edit: OP pani juba käe.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

                  Micro turnadel minnaksegi algul Ax pasaga pf sisse koguaeg, ise oleks ka otsa lükand :P

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #10
                    Re: JJ sb-lt turna algfaas vs 2 tegelinskit 20k gtd

                    tuleb ära stäkkida co ja button suht wided reeglina

                    Comment

                    Working...