500$ Gtd Deepstack 5.5 AKo algne faas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kiirus2
    Räme Fish
    • May 2011
    • 18

    #1

    500$ Gtd Deepstack 5.5 AKo algne faas

    Party Poker No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 30/60 Blinds (10 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 (t11061)
    UTG+2 (t3705)
    Button (t1790)
    UTG (t2818)
    MP2 (t5000)
    UTG+1 (t6645)
    Hero (MP3) (t11200)
    CO (t5020)
    SB (t7067)
    BB (t6370)

    Hero's M: 124.44

    Preflop: Hero is MP3 with A, K
    4 folds, MP2 calls t60, Hero bets t300, CO calls t300, 3 folds, MP2 calls t240

    Flop: (t990) 2, 9, 2 (3 players)
    MP2 checks, Hero bets t420, CO calls t420, MP2 calls t420

    Turn: (t2250) A (3 players)
    MP2 checks, Hero bets t960, 1 fold, MP2 calls t960

    River: (t4170) Q (2 players)
    MP2 bets t180

    Total pot: t4350
    HERO???
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by kiirus2; 27.07.11, 00:06.
  • kiirus2
    Räme Fish
    • May 2011
    • 18

    #2
    Re: 500$ Gtd Deepstack 5.5 AKo algne faas

    Mis arvate flopi cbetist? Kas sellise flopi puhul üldse mõistlik? Turnis saame TPTK +nutFD, kuid kardame siiski ka maja? Riveris Q meid ei improve, kuid võib seda teha kellegi AQ, lisaks on ka flush täitsa vastase ranges sees. Mis teha sellise donkbeti peale? Nuppe lükates saame valuet vaid nõrgema ässa käest. Kas riveris tõesti call?

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #3
      Re: 500$ Gtd Deepstack 5.5 AKo algne faas

      Konverdi käsi kuskil ära, weaktight.com'is näiteks, mugavam vaadata. Flopi cbet standart, turni barrel ka standart, riveris mina betiks for value

      Comment

      • kiirus2
        Räme Fish
        • May 2011
        • 18

        #4
        Re: 500$ Gtd Deepstack 5.5 AKo algne faas

        kas riveris siis overshove on sinu arust kehv lüke?

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: 500$ Gtd Deepstack 5.5 AKo algne faas

          Minuarust ei ole, ei usu küll et vastane üritas oma "nutsiga" induce'ida mingit shovet. Pigem ikka odavat showdowni, aga shove ta ei pruugi callida, seega kaotad valuet ju. Ilma riidideta ma betiks ikkagi lihtsalt pool pot'i vms. Kui riidid olemas, et ahv, kes ei lase top paarist lahti, siis küll shoveks.
          Last edited by mikk2468; 27.07.11, 11:27.

          Comment

          Working...