5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marxiku
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 471

    #1

    5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

    ** €1000 GTD HIGH STACK (8 SEAT)[4273559]:Table 14 [Multi Table Hold'em] (10|20 NL - MTT) Real Money

    sallyanne1 sitting in seat 1 with 5410.00
    9lives sitting in seat 2 with 4740.00
    longer36 sitting in seat 3 with 5220.00[Dealer]
    mindeeeeeee sitting in seat 4 with 7580.00
    uris73 sitting in seat 5 with 890.00
    ozzo71 sitting in seat 6 with 6160.00
    McEnvoy sitting in seat 7 with 5050.00
    1marxiku8 sitting in seat 8 with 4950.00
    mindeeeeeee posted the small blind - 10.00
    uris73 posted the big blind - 20.00

    ** Dealing cards to 1marxiku8: J, J
    ozzo71 folded
    McEnvoy called - 20.00
    1marxiku8 raised to 120.00
    sallyanne1 folded
    9lives folded
    longer36 folded
    mindeeeeeee called - 120.00
    uris73 went all-in - 870.00
    McEnvoy folded
    1marxiku8 ???


    Mängu algfaas, max 10 kätt mängitud.
    Mindeeee on donk, mänginud pea igat kätt
    Uris73 samasugune tundub, kaotas enamus stackist ennem 3rd pair´ga showdownil.

    Ei karda absoluutselt uris73´e, aga küsimus tekib mindeeeee kohta- Kas peaksin re-raisima, või callin uris73 all-in, mis annab lihtsama võimaluse mindeee´l kaasa tulla. Kas tahame et donk kaasa tuleb? arvestades et ta on mänginud enamus eelnevaid käsi. Kas peaksin sellised olukorras "dongile" flopi kalliks tegema, lootes et maksab mu tõste kinni, või callima lihtsalt preflop all-in´i.
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: 5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

    Mina eelistan lihtsalt callida shortstacki all-in'i sellises olukorras. Kui me shoveme, callib suurem stack ainult tugeva rangega ära (arvatavasti, kui just mingi gigafish pole). Callides ei reeda me enda käe tugevust ka ära ning lisaks see annab võimaluse temal kehvemaga isoleerida (näiteks pocketit 22-TT).

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #3
      Re: 5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

      see nii kahe otsaga asi, kui sa isoleerid, siis vastane ilmselt foldib oma KJ tüüpi käe, millelt sa valuet ei saa, kui sa ei isoleeri, siis pead iga ülekaardi peale foldima. mina küll isoleerin seal.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: 5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

        Õhh kui vastik stack, põhimõtteliselt sellise stackiga võib isoleerida kui callida, kui isoleerida, oleneb kui lightilt mindee callib pre ja on vamis post bustotama..Ilmselt mina ka calliks selliste stackidega.

        Comment

        • marxiku
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 471

          #5
          Re: 5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

          Call puhul tekib "oht" et anname lihtsamini dong´ile floppi näha, aga kui floppi tuleb kõrgem kaart, siis asi suht nutune.. või mitte? Samas kui tõstaks üle pre-flop, siis viskab a-la "A x" , " K x" käe minema, kui peaks tal olema midagi sellist. Pluss meil pole positsiooni kah mindeeee ees.
          Selline segadusse ajav olukord.. tundub nagu iisi olukord, samas tekib küsimusi/variante mitmeid.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: 5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

            Tõenäosus, et tema läheb post kehvema käega bustoks on, ma eeldan, suurem kui see, et sina post bustoks lähed.
            Madalal flopil saad betida ja sidepoti ehitama hakata, kui tulevad kõrged kaardi ja ta betib, siis ilmselt ta 0 sidepoti ei blufi ja saad suhteliselt kergelt loobuda kaotamata mitte liiga palju enda stackist.
            Lisaks ei ole garanteeritud, et mindeeee callib.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: 5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

              call on jh parem. pre re-raisedes läheb ikka väga thin valueks. post flop arvatavasti kehvadel floppidel pole ka väga halb igasuguse agressiooni vastu kirelt mukkida arvestades seda et protectedpotis mängitakse suht ausalt. ja muidugi ei tasu karta et pot liiga suur on ja commited peaks ennast tundma sest 3-4 lvli pärast on see pot ainult paarkend bb-d :)

              Comment

              • marxiku
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 471

                #8
                Re: 5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

                Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                call on jh parem. pre re-raisedes läheb ikka väga thin valueks. post flop arvatavasti kehvadel floppidel pole ka väga halb igasuguse agressiooni vastu kirelt mukkida arvestades seda et protectedpotis mängitakse suht ausalt. ja muidugi ei tasu karta et pot liiga suur on ja commited peaks ennast tundma sest 3-4 lvli pärast on see pot ainult paarkend bb-d :)
                +1

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #9
                  Re: 5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

                  Calliks ka ainult.
                  Mind ajab sellises olukorras hydrotilti olukord kus donk peale flopi järsku lammutama hakkab ja kui kaarte vaja näidata siis on näiteks K kõrge. Vahel harva tuleb ette.

                  Comment

                  • kiirus2
                    Räme Fish
                    • May 2011
                    • 18

                    #10
                    Re: 5€ NLHE Freezout deepstack 1kGTD, kas r-r, või callime JJ?

                    ma olen ka calli poolt. täna endal ka deepstack turnal oli taoline olukord. callisin pre. flopis 9high ning lükkasin nuppe. donk callis AKga. kui aga oleks ülekaart tulnud, siis oleks vas karvane seis olnud ja poleks osanud miskit tarka teha:D

                    Comment

                    Working...