20+2 Rebuy, 2000€ GTD FT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SanderT
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 56

    #1

    20+2 Rebuy, 2000€ GTD FT

    Microgaming, $500.00/1000.00 4263472 NL Tournament, 4 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    pullen_bird (CO): $32 414,00
    terest (Button): $30 634,00
    Hero (SB): $32 718,00
    T-Montana78 (BB): $86 234,00

    Dealt to Hero Q A

    Pre-flop:
    (1 folds), terest raises to $2000,00, Hero calls $2000,00, T-Montana78 all-in $85 134,00, (1 folds),


    Oleme rahades,

    4. 240€
    3. 320€
    2. 480€
    1. 800€

    BB-l olev tüüp on solid, aga selliseid ebaproportsionaalseid 3bet-shove'sid on teinud FT jooksul ca 3-4 korda. Chipliidrina on korralikult nööbikuhja ja shorthanded mängu ära kasutanud ning korduvalt blinditelt ka normaalse size'ga 3bette lükanud.

    Flat-callisin, sest olin kindel, et BTN-i käsi on praht eniveis ning BB teeb raudselt 3beti väga laia rangega ja ma saan shoveda.

    Junn aga jahenes, kui nupuhunnik ise hoopis shoves...

    On mõeldav üldse 4-handed mängus AQo fold preflop?
    Oleks keegi sarnaseid reade omades teisiti talitanud?
    Harige!
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: 20+2 Rebuy, 2000€ GTD FT

    ma calliks sellise riidi puhul AQ+, 88+ ta küll ära. Hero range tundub BBle suhteliselt nõrk ka, sest tugeva käega tema silmis oleksid sa 3bettinud juba buttonit.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3
      Re: 20+2 Rebuy, 2000€ GTD FT

      snapcall

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: 20+2 Rebuy, 2000€ GTD FT

        kuna olete kõigi teiste vendadega nagunii võrdsed stäkid siis mingit $Ev põhjust siin foldimiseks pole ja riidid ja meie käe maskeeritus räägib väga tummise +EV calli kasuks.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: 20+2 Rebuy, 2000€ GTD FT

          terest ja T peaks head olema, seega 1 avab laialt ja teine shoveb laialt(22+, JTs+ - võimalik, et palju laiemalt......).
          HU-d saab mängima see, kes ei lase end tühjaks varastada. paremat seisu on raske tahta.
          "I call"

          Comment

          • SanderT
            Julm Donk
            • Jan 2010
            • 56

            #6
            Re: 20+2 Rebuy, 2000€ GTD FT

            Tol hetkel läks mul umbes mikrosekund, et callida ja kerge fistpump teha, kuna duubli lõhn oli õhus..

            Villain avas AK ja näkemiin...

            Siiski usun sarnaselt vastajatega, et seal kohas on call ainuõige lüke. Villain on nõus kolmandiku oma stäkist joonele panema väga laia rangega, eriti käe käiku arvestades. See, et ma sel hetkel domineeritud olin AK poolt, on standard shorthanded cooler.
            Sellises kohas foldi leida tõesti ei tohiks...

            Comment

            Working...