Bad run?
Collapse
X
-
-
-
Re: Bad run?
Kukkus ROI 15% peale ja nüüd on halvasti kohe?
1200 turna juures oli sul ROI 40% ja siis ei tekkinud küsimust, et äkki jooksen hästi..
Ise mängin samamoodi 45-180 mehe SNGsid ja seal võivad swingid olla päris karmid.
Sa võid jooksta alla EV olukordades, kus on tähtis. Kui mina võrdlen endal EVd chippides siis jooksen kõvasti alla EV. Mitte nii hullusti kui Madis aga siiski. Samas kui ma vaatan overall winratet siis erinevus ei olegi nii suur.
Olulistes pottides kaotad flippi ja sellega väga palju hilisemaid võimalusi võita.
Comment
-
Re: Bad run?
Ma olen ka harjunud sellega, et kaotan 100-150 mängu. Aga see swing tundus juba imelikult pikk. Ja see ROI on mul muidu ~35% juures nii, et see 40% ei tundu väga imelik.Algselt postitas kuco Vaata postitustKukkus ROI 15% peale ja nüüd on halvasti kohe?
1200 turna juures oli sul ROI 40% ja siis ei tekkinud küsimust, et äkki jooksen hästi..
Ise mängin samamoodi 45-180 mehe SNGsid ja seal võivad swingid olla päris karmid.
Sa võid jooksta alla EV olukordades, kus on tähtis. Kui mina võrdlen endal EVd chippides siis jooksen kõvasti alla EV. Mitte nii hullusti kui Madis aga siiski. Samas kui ma vaatan overall winratet siis erinevus ei olegi nii suur.
Olulistes pottides kaotad flippi ja sellega väga palju hilisemaid võimalusi võita.
Aga jah täpselt nii mul see esineski, et olulistes kohtades kus olen pikalt pikalt ees tulevad ikka ulmelised biidid.
Comment
Comment