Bad run?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • supastone
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 242

    #1

    Bad run?

    Kas selline run on normaalne MTT sng-des? Pelan siis ainult 2.50 180 turbosid

    pm. viimased 5-6 päeva koguaeg kaotanud varsti peaaegu 200 BI langenud.

  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: Bad run?

    On täitsa võimalik

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: Bad run?

      http://erit.eu/archives/168

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: Bad run?

        oh, sorry, Madis teab ise lähemalt! :-)

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #5
          Re: Bad run?

          Kukkus ROI 15% peale ja nüüd on halvasti kohe?
          1200 turna juures oli sul ROI 40% ja siis ei tekkinud küsimust, et äkki jooksen hästi..

          Ise mängin samamoodi 45-180 mehe SNGsid ja seal võivad swingid olla päris karmid.

          Sa võid jooksta alla EV olukordades, kus on tähtis. Kui mina võrdlen endal EVd chippides siis jooksen kõvasti alla EV. Mitte nii hullusti kui Madis aga siiski. Samas kui ma vaatan overall winratet siis erinevus ei olegi nii suur.
          Olulistes pottides kaotad flippi ja sellega väga palju hilisemaid võimalusi võita.

          Comment

          • supastone
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 242

            #6
            Re: Bad run?

            Algselt postitas kuco Vaata postitust
            Kukkus ROI 15% peale ja nüüd on halvasti kohe?
            1200 turna juures oli sul ROI 40% ja siis ei tekkinud küsimust, et äkki jooksen hästi..

            Ise mängin samamoodi 45-180 mehe SNGsid ja seal võivad swingid olla päris karmid.

            Sa võid jooksta alla EV olukordades, kus on tähtis. Kui mina võrdlen endal EVd chippides siis jooksen kõvasti alla EV. Mitte nii hullusti kui Madis aga siiski. Samas kui ma vaatan overall winratet siis erinevus ei olegi nii suur.
            Olulistes pottides kaotad flippi ja sellega väga palju hilisemaid võimalusi võita.
            Ma olen ka harjunud sellega, et kaotan 100-150 mängu. Aga see swing tundus juba imelikult pikk. Ja see ROI on mul muidu ~35% juures nii, et see 40% ei tundu väga imelik.

            Aga jah täpselt nii mul see esineski, et olulistes kohtades kus olen pikalt pikalt ees tulevad ikka ulmelised biidid.

            Comment

            Working...