4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

    Selline somewhat standard olukord, siin oleneb küll vastasest väga palju, aga by default tundmatute vastu mida teeksite flopis?
    Jätaks vastustest välja fold pre.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 100/200 Blinds 25 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 (t7205)
    MP1 (t8801)
    MP2 (t3935)
    MP3 (t2650)
    CO (t5794)
    Button (t14905)
    Hero (SB) (t6481)
    BB (t14361)
    UTG (t17874)

    Hero's M: 12.34

    Preflop: Hero is SB with 2, 4
    1 fold, UTG+1 bets t400, 5 folds, Hero calls t300, BB calls t200

    Flop: (t1425) Q, Q, 7 (3 players)
    Hero checks, BB bets t825, 1 fold, Hero
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #2
    Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

    Nõu ei anna aga tõenäosused.

    trips fulleriks riveriks- 28%
    2p fulleriks- 17%

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

      fold kindlalt. muud ei oskagi öelda.

      /// aga noh sa võid teda outplayda isegi, sest vb ta donkbetib utg-le sisse 7-mega , siis ta vb annab alla kui sa check-raised tõesti mingi 2,1k peale ntx aga kui ta shoveb, siis veits jama.
      Last edited by VisaHing; 27.06.11, 21:42.

      Comment

      • sm0ntaan
        Jube Noob
        • Jan 2010
        • 174

        #4
        Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

        c/r ~2,2k ja calli puhul turni shoveks

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

          mina keevitaks otsa umbes 2,1-2,2k, shove calliks, kui callib shoveks turni. Suht tihti võib foldida madalad pocketid ja saaks enam vähem equityga sisse + arvatavasti peaks herol olema alla keskmise stäki, nii et juurde vaja.

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #6
            Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

            by default, randomi vastu, ma ausalt tahan foldida siin 4hi fd ja otsida oma 30bb stäkiga paremat spoti.
            kui ta on mingi suvaline "oo, igav on, teen ühe turniiri", siis ta on superhappy siin liiga paljude kätega broke minema.
            oleks AcTc, check/shove terrrrrrrve päev

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

              tundub selline suht mõttetu arutamise koht ala kuidas mängida 27o utglt kasumlikult vot ei saagi ja kõik. aga võtaks mingi reaalse käe 4 high vastu nagu 68s siis re-raise ja jam turn tundub suht optimaalne

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

                Ei ole päris nii ju, oletame, et oleme bb peal ja checkima maha, selliseid olukordi tuleb turniiride jooksul päris tihti ette ja minu jaoks ei ole see kindlasti mõttetu arutelu milline liin sellistes olukordades võtta vaid ilmselt põnevam kui sellised 1 kord aastas sattuvad haiged situatsioonid. Just täpselt sellistes olukordades parima liini valimine eristab head turniirimängijat halvast imo. Kõik oskavad oodata kuni M on 7 ja siis AQ vs 77 ja JJ vs AK sisse saada.

                Nõustun et enamus olukordades on parim liin siin pre foldimine, aga minule näiteks meeldib selliseid käsi mängida (kui nüüd öelda, et miks mängid siis selliseid käsi kui ei oska selliseid situatsioone lahendada, siis mina mõtlesin juba enda jaoks parima lahenduse välja mängu ajal ja kirjutan seda ka siia, lihtsalt huvitas kuidas ülejäänud turniirimängijad sellistesse olukordadesse lähenevad) IP ja early pos(UTG, UTG1, kaugemalt juba foldin) minraise peale ka OOP.

                Comment

                • Priito
                  Jube Noob
                  • Mar 2009
                  • 121

                  #9
                  Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

                  Ei ole küll suurem asi turniiri mängija, aga mina calliks siin. Vastase seisukohalt vaadates tundub call tugevam, kuna lisab su range slowplaytud QX-i. Turni võtaks veidi timebanki ning checkis. Uue barreli peale foldiks. Turni c/c peale betiks riveris umbes 1800. Masti tulekul turnil shoveks. Riveris masti hittides betiks ka umbes 1800.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

                    Algselt postitas Priito Vaata postitust
                    Ei ole küll suurem asi turniiri mängija, aga mina calliks siin. Vastase seisukohalt vaadates tundub call tugevam, kuna lisab su range slowplaytud QX-i. Turni võtaks veidi timebanki ning checkis. Uue barreli peale foldiks. Turni c/c peale betiks riveris umbes 1800. Masti tulekul turnil shoveks. Riveris masti hittides betiks ka umbes 1800.
                    And we have a winner minu silmis just ülaltoodud põhjustel. Ja väga sarnase liini võtsin sellega, läksin täpselt sellise plaaniga sisse, aga selle muutusega, et otsustasin blank turni väikeselt donkbetida, 2 streeti callimist tundub vastasele hirmutavam ja arvan, et riveril 1 beti on tal kergem callida kui potentsiaalset 2 beti ilma Q-ta. Panustasin blank turnil 1220 ja vastane foldis. Ainsad käed mille vastu see liin oleks kehvem river betist on kõrgemad flushdrawd. Turni calli korral oleksin blank riveril väga tempted shoveda, aga oleksin alla andnud kuna vastase liin on natuke liiga weird, et ta riveril alla tahaks anda ja enamasti turnil callides on tal maja, Q või siis 7, 88-99 ja tahab mind panna busted flushdraw peale, turni shove korral ka obv.
                    Last edited by KristjanLaas; 28.06.11, 10:15.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

                      Ok, vastus käes aga miks sa ikkagi mängid UTG+1 avangu vastu 24s OOP? Sa ei saa ju mingit moodi võita niimoodi raha?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

                        Minu arust saab, kuna UTG ja UTG1 avangud on enamasti tugevad käed, siis tugevalt hitides (2p+) võime tihti arvestada kogu stackiga, eriti kuna 24s hitib tugevalt väga varjatult. 30bb on siiski küllaltki piiripealne, kuigi mitte liiga, stack millega seda endale lubada.

                        Ei ütle, et see on nüüd TEH moneymaking play, vaid mulle lihtsalt meeldib igasuguste kätega vabandusi leida poti sisenemiseks:)

                        Comment

                        • romario
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 230

                          #13
                          Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

                          Ise kasutan täpselt samasugust taktikat ning võin julgelt väita, et on kasumlik. Monstrumitega oskab ju igaüks mängida, aga suited connectorid hästi hittides on ju ilmselge nuts.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

                            Ei usu. Matemaatika kah toetab seda teooriat teil? 2 paari hitime floppi 1:45, mastiga ei saa stakke sisse alati, oleme oop, julmalt peame foldima ju floppe?

                            Comment

                            • romario
                              FPP Pro
                              • Dec 2010
                              • 230

                              #15
                              Re: 4 high flushdraw, kuidas teie sellises olukorras talitate?

                              UTG raise`i peale peame tõesti hittima hästi, aga positsioonis oleva mängija blindi varguse callimine OOP kah imo täitsa norm. Ja alati ei pea ju hästi hittima, ka selliste kaartidega võib ju flopil check-raiseda jne. Ja no turniiri nitilt mängides kohe kindlasti ei võida :)

                              Comment

                              Working...