3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #1

    3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

    Oleme oma stäkiga 2 of 51, vastane omab ka top 10 stäkki. Huvitaks nii preflop mäng kui ka flopi mäng, kuidagi väga häiriv käsi. Ei meeldi endale preflop 3bet call, sest põhimõtteliselt ainult setminema. Mida arvate teie?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2,800(BB) Full Tilt
    SB ($24,410)
    BB ($49,941)
    UTG ($189,142)
    UTG+1 ($101,339)
    UTG+2 ($35,141)
    MP1 ($51,913)
    Hero ($241,035)
    BTN ($172,138) 14/10/3bet 3 78 kätt

    Dealt to Hero J J

    fold, fold, fold, fold, Hero raises to $5,666, BTN raises to $16,788, fold, fold, Hero calls $11,122

    FLOP ($40,576) 8 6 7

    Hero checks, BTN bets $35,000 , Hero


    EDIT: Riidide kohta niipalju, et straightforward mängija, kes ei slowplay ja bluffidega vahele ei ole jäänud.
    Last edited by mikk2468; 13.06.11, 22:33.
  • MrTnT
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 63

    #2
    Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

    4bettida pole ka mõtet ju...PF väga ok minu arust, betsize järgi kardab ta turni ja tahab võimalikult palju kiiresti sisse saada ? kuigi tihti võib tal AK olla siis ma arvan enamus paneks AKga vähem...kindlasti ta paremat kaarti su shove peale maha ei paneks...fold ?

    Comment

    • eyestabber
      Grinder
      • Feb 2010
      • 505

      #3
      Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

      ma ka pf 4bettida ei tahaks ja foldida oleks nõrk kuidagi, isegi setminemiseks saame pmslt oddsid kokku. flopi panus tundub väga tugev samas ja seal foldiks ära vast

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

        ta võib ka laightilt 3 bettida ma läheks broke siin flopis ja shoveks ta c-beti peale

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

          see ei ole oluline, et mõlemal väga korralikud stäkid?

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #6
            Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

            seni kuni teil kahepeale üle 50% chippidest pole ei usu et see oleks midagi mille pärast muretseda praegu

            Comment

            • eyestabber
              Grinder
              • Feb 2010
              • 505

              #7
              Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

              Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
              ta võib ka laightilt 3 bettida ma läheks broke siin flopis ja shoveks ta c-beti peale
              kui 3bettiski lightilt siis sai väga paljude asjadega ju flopile pihta? selline bet tundub ikka väga tugev, mingi 99,TT või mingi combodraw imo parimal juhul vastas

              Comment

              • MrTnT
                Julm Donk
                • Mar 2010
                • 63

                #8
                Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

                no muidugi 75k on laual...aga no 3 doltsine rebuy, seal peaks kindlamalt ka raha saama ? aga noh mängusituatsioonis ma ei tea lükkaks tihti ilmselt ise ka sisse

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #9
                  Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

                  Mina floadin siin enamus kordi ja checkin ka turni, kui vastane maha rahuneb on pot suht kindlalt sinu, aga kui turn ja river suured tulevad, siis palju kergem foldida.

                  Comment

                  • MrTnT
                    Julm Donk
                    • Mar 2010
                    • 63

                    #10
                    Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

                    palju kergem foldida 35k vaesem olles, dunno

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #11
                      Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

                      Minu küsimus on see, et miks me callime kui tahame sellisel flopil kohe alla anda ? Calliks flopi ja vaataks turnil edasi nagu yolpa mainis

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #12
                        Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

                        Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                        Minu küsimus on see, et miks me callime kui tahame sellisel flopil kohe alla anda ? Calliks flopi ja vaataks turnil edasi nagu yolpa mainis
                        +1, standard imo. pre callime, siis sellisel flopil on MUST CALL imo. CBet on kyll kuradi tugev, aga mis parata. lajatab 2nd bulleti, siis mina foldin.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

                          See betsize on tal ikka nii koleda suurusega, et mina annaks alla.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            See betsize on tal ikka nii koleda suurusega, et mina annaks alla.
                            Pluss1 sellele, no ei näe kuidagi kätt, mida crushime.
                            Samuti puudub meil Jc ja enda kogemusest on nii suured cbetid selliste stackidega väga tihti teh nuts.
                            Väiksema beti calliks flopi küll.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #15
                              Re: 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Pluss1 sellele, no ei näe kuidagi kätt, mida crushime.
                              Samuti puudub meil Jc ja enda kogemusest on nii suured cbetid selliste stackidega väga tihti teh nuts.
                              Väiksema beti calliks flopi küll.
                              no samas fishi cbetbluff on enamus kordadel potsize

                              Comment

                              Working...