11$ superstack ftps turn line ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #16
    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    Minuarust oleks ka suht mõttetu KK blufiks keerata, kõik mida me biidime foldivad ja kõik mida ei biidi callivad. Pigem võtaks rahulikult valuet flopil.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #17
      Re: 11$ superstack ftps turn line ?

      IMO fish minraiseb crapiga. Crap võib olla ka Ax aga samas seda crapi millest sa way ees oled on tunduvalt rohkem. AA-ga või mõne muu suure poketiga oleks ta suure tõenäosusega mingi min 4bet sisse pannud pf. IMHO.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #18
        Re: 11$ superstack ftps turn line ?

        minraise on sellel blind lvlil suht stnd et sellest ma küll midagi välja ei loeks
        aga flopi chk raise suht mõttetu enamus aja vastane floppi ei hiti ja chkib järgi just oma AX handidega millega pmst anname tasuta tänava ja value jääb võtmata. üldiselt 3bet potis chk raise liin suht mõttetu, sest keegi ei taha 3bet potis kergelt alla anda ja flopil value võtmata jätmine ja mitte cbettida on halb minumeelest.

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #19
          Re: 11$ superstack ftps turn line ?

          kui selline lähenemine istub rohkem, siis äkki bettida 70-80% potist flopis? poolepotine bet ei näita suurt midagi ega veenna kedagi loobuma imo.
          Last edited by adam_q; 06.06.11, 17:22.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #20
            Re: 11$ superstack ftps turn line ?

            ma ei tahagi et ta loobuks ju :D kuivadel boardidel pole mingit põhjust üle poole poti keevitada minu meelest

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #21
              Re: 11$ superstack ftps turn line ?

              +1, kui oled väga kindel, et vastane hoiab KK, QQ, kui sul AA, siis võid keevitada rohkem. Muidu tahaks valuet ikka ka ju.

              Comment

              • Ecuador13
                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                • Aug 2009
                • 730

                #22
                Re: 11$ superstack ftps turn line ?

                bet-fold turni liin tundub kõige mõistlikum, palju sõltub muidugi vastasest ning omavahelisest ajaloost. Saame turnil kohe teada, mis seisud on ning seda odavalt. Flopi cbet on ok, võib ka rohkem natuke, kindlasti mitte vähem:)
                btw, mis on villaini statsid?

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #23
                  Re: 11$ superstack ftps turn line ?

                  ei kasuta hudi nii et pole aimugi mis ta stats on. palju turnis bettiks muidu ?

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #24
                    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

                    Ma paneks ca 1300

                    Comment

                    Working...