10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #1

    10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

    Vastaste kohta mingisugust infot pole, sest paar kätt tagasi toodi mind uude lauda.
    Umbes 40/400 alles, 36 saavad raha.
    Kas keegi oleks mõnel tänaval teisiti mänginud? Kui jah, siis miks?

    Full Tilt Poker $8,000 Guarantee (1r+1a) No Limit Hold'em Tournament - t250/t500 Blinds + t50 - 8 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: t28181 M = 24.51
    UTG+1: t5244 M = 4.56
    MP1: t15380 M = 13.37
    MP2: t18346 M = 15.95
    Hero (CO): t47689 M = 41.47
    BTN: t22876 M = 19.89
    SB: t26518 M = 23.06
    BB: t11808 M = 10.27

    Pre Flop: (t1150) Hero is CO with 5 5
    UTG raises to t1000, 3 folds, Hero calls t1000, BTN calls t1000, SB calls t750, BB calls t500

    Flop: (t5400) T 5 J (5 players)
    SB checks, BB checks, UTG checks, Hero bets t3250, BTN folds, SB folds, BB folds, UTG calls t3250

    Turn: (t11900) K (2 players)
    UTG bets t5755, Hero calls t5755

    River: (t23410) 8 (2 players)
    UTG bets t18126 all in, Hero calls t18126

    Final Pot: t59662
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

    Väga ok line, oleme vastase vastu IP, seega ei peaks olema mure riveriks nupud sisse saada ning võib turni vabalt callida. Oleks samamoodi mänginud.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3
      Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

      hmmz huvitav k2si pm voib v2listada vist QQ-AA
      voimalik et ta chekib JJ,TT-ga ja turnis votab ise aktiivsuse yles?
      Flopatud paariga ta vist ikka cbetiks kohe
      turnis ta voib callida aq, ak-ga teoreetiliselt ka q9
      turn..voidame käsi AK-d, kaotame kahjuks AQ,TT,JJ ja ka teoreetilsielt Q9. Aga et on ka bubble kas vastane läheb ak hulluks?
      2paari ma ei usu, sest siis ta oleks flopis kohe leadinud.

      Kui seda analyysi vaaadata siis tuleks foldida....

      fold soltuks ka sellest kui suured voimalused on viimase 18k rahasse saada.
      Last edited by privador; 24.05.11, 09:43.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #4
        Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

        Võidame ju veel selliseid käsi ka nagu KTs-KQs? Callib flopil oma KQ'ga, saab turnil K'le pihta ja arvab, et tal on nuts. Mina oma setti siin maha panna ei suuda, samas turnis oleks arvatavasrti kohe otsa pannud ja üritanud stäkid seal sisse saada.

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #5
          Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

          Algselt postitas Romka Vaata postitust
          Võidame ju veel selliseid käsi ka nagu KTs-KQs?
          Oleneb vastase UTG rangest, KTs ja KJs paljude UTG ranges ikka ei ole. KQ,JJ,TT on reaalsed käed tal. AK check-call flopis on suht kahtlane. Samas peab ütlema, et mängu käigus ma mängiks stackide peale turni 3bettiga.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            hmmz huvitav k2si pm voib v2listada vist QQ-AA
            voimalik et ta chekib JJ,TT-ga ja turnis votab ise aktiivsuse yles?
            Flopatud paariga ta vist ikka cbetiks kohe
            turnis ta voib callida aq, ak-ga teoreetiliselt ka q9
            turn..voidame käsi AK-d, kaotame kahjuks AQ,TT,JJ ja ka teoreetilsielt Q9. Aga et on ka bubble kas vastane läheb ak hulluks?
            2paari ma ei usu, sest siis ta oleks flopis kohe leadinud.

            Kui seda analyysi vaaadata siis tuleks foldida....

            fold soltuks ka sellest kui suured voimalused on viimase 18k rahasse saada.
            Pluss1,

            kuigi mulle ei meeldi foldida, siis antud hetkel peame ohkama ja foldima.
            Kahjuks ei biidi me ühtegi kätt (peale KJ), mida ta esindab siin ja mis on suurim osa tema rangest.

            suurim osa rangest on siin KK, JJ ja TT imo. Vahel ka AQ.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #7
              Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              suurim osa rangest on siin KK, JJ ja TT imo. Vahel ka AQ.
              Eh, kas tõesti TT-KK checkib meil sellisel 4-way drawisel flopil?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                Eh, kas tõesti TT-KK checkib meil sellisel 4-way drawisel flopil?
                KK tõesti mitte, ei märganudki, et 4 way.
                siis tõuseb juba AQ tõenäosus kõvasti, TT-JJ jah.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

                  kustutage ära :D
                  Last edited by VisaHing; 25.05.11, 09:27.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

                    Kust otsast see board drawine on?

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #11
                      Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

                      Minu enda liini bubble lähedus ei mõjutanud, sest min cash või no cash vahet ei omanud sellel turniiril, ainult kõrge finaallaua koht oli rahalises mõttes ahvatlev. Küll aga võis see tegur mõjutada vastase mängu, kas ja kuidas, seda me muidugi täpselt ei tea.

                      Callisin turni eesmärgiga varjata oma käe tugevust. Riveril vastane shoves üsna kiirelt. Alles paar kätt hiljem hakkasin mõtlema, et ta repis ju krdi tugevat range oma liiniga. Nüüd mõeldes selle olukorra peale meeldib vist turn shove rohkem, sest vastane võib selle poole potise panuse teha nii tugeva made handiga kui ka hea tõmbega, et odavalt riverit näha. Meie shove peale ta võib foldida hea equitiga käe või siis teha vea callides, kui tal pole piisavalt equitit (kui tal isegi on vajaminev equiti, siis selle on ta endale ise turnil kunstlikult tekitanud). Samas meie enda käsi omab ridade vastu 10 outi ja ainult overseti vastu oleme kehvas seisus.

                      Super, et nii palju arutelu tuli sellest käest.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #12
                        Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

                        Mis vastasel oli siis?

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #13
                          Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

                          Algselt postitas Romka Vaata postitust
                          Mis vastasel oli siis?
                          Imo selle küsimuse võiks strateegia foorumitest välja süüa, see on ju nii ebaoluline, mis vastasel konkreetses olukorras tegelikult käes oli. Eriti veel kui tegemist on lambi turnaga ja vastaseks on keegi täiesti tundmatu, kelle kohta pole ühtegi readi.

                          Vastus spoileris, äkki keegi tahab enne selle nägemist veel miskit lisada:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

                            imo on see käsi tervenisti väga hästi mängitud ja tegelt ma ei saa aru, kes siin foldida tahab? ennekuulmatu

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: 10+1(1R+1A) keskfaasi lõpus flopatud bottom set linecheck.

                              Ouch. Ma ise tegelt failisin ka natuke kui aus olla.
                              Vaatasin koguaeg, et flopis oli 2 ruutut ja turnis ka ruutu. lol. sorry, siis oli otsus natuke lihtsam siiski jah.
                              Selle ütlesin, et heavy draw board. Lol. sorry. KT poleks ise arvanud jah. Seega oli tõesti suht easy call :).
                              Last edited by VisaHing; 25.05.11, 09:29.

                              Comment

                              Working...