kas cooler voi bad play?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    kas cooler voi bad play?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 8.8 Tournament, 600/1200 Blinds 125 Ante (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (MP2) (t25281)
    CO (t15464)
    Button (t22183)
    SB (t18333)
    BB (t17660)
    UTG (t34667)
    UTG+1 (t25763)
    MP1 (t34586)

    Hero's M: 9.03

    Preflop: Hero is MP2 with A, J
    3 folds, Hero bets t2666, 2 folds, SB raises to t18208 (All-In), 1 fold, Hero calls t15542

    Flop: (t38616) 10, 2, 3 (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t38616) 6 (2 players, 1 all-in)

    River: (t38616) 5 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t38616

    Results below:
    SB had A, K (high card, Ace).
    Hero had A, J (high card, Ace).
    Outcome: SB won t38616
    Last edited by privador; 17.05.11, 11:23.
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #2
    Re: kas cooler voi bad play?

    Mõh?

    /Nüüd juba parem :)
    Last edited by Romka; 17.05.11, 11:35.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #3
      Re: kas cooler voi bad play?

      pigem bad play,ise foldiks SB allinni peale

      Comment

      • Kriminaal
        Bännitud
        • Apr 2011
        • 225

        #4
        Re: kas cooler voi bad play?

        No oleneb ju kes vastas on.
        Kui üli nit tegelane siis ehk foldiks, aga 20/15 or smt tüübi vastu enam foldi ei leiaks.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #5
          Re: kas cooler voi bad play?

          hmmz readid?
          Kuidas te neid reade leiate, kui inimne on max 20 kätt mänginud. Isegi see ei ytle mulle midagi, kas tegu on võitva või kaotava mängijaga.

          ilmselt tagantjärgi tundub fold gramm parem.

          Comment

          • Kriminaal
            Bännitud
            • Apr 2011
            • 225

            #6
            Re: kas cooler voi bad play?

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            hmmz readid?
            Kuidas te neid reade leiate, kui inimne on max 20 kätt mänginud. Isegi see ei ytle mulle midagi, kas tegu on võitva või kaotava mängijaga.

            ilmselt tagantjärgi tundub fold gramm parem.
            Sul pole kuskil öeldud, et vaid 20 kätt tema kohta, selle rohkem infi ka küsisin. 20 käe kohta saab minimaalse informatsiooni tegelikult kätte küll, kas mängib 10/10 või 40/40. , selle järgi saab miskit öelda ka 20 käe peale.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: kas cooler voi bad play?

              See on täpselt see koht, kus mängijate arvamused lahku lähevad ja võibki lõputult vaidlema jääda.

              Mina ja tegelane Y ei foldiks, aga X, Ü ja kõik lympsi regid foldiks.

              Mina callin, kuna kui tegu on coinflip situatsiooniga, võiks alati callida sellises faasis, sest rohkem chipe annab sulle nii palju suurema eelise edaspidises turniiris.

              Pluss imo pole see coinflip ja callimine on kasulikum kui foldimine.
              Last edited by KristjanLaas; 17.05.11, 11:51.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #8
                Re: kas cooler voi bad play?

                Mina ei foldiks ka, vastasel on juba küllaltki väike stäkk, et sealt saada flipp või olla 60/30 ees, piisab küll.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #9
                  Re: kas cooler voi bad play?

                  standart cooler, ainus mida oleks saanud teistmoodi teha oli M9-ga kohe stackida, sest tga on ju väiksemad stackid ja SB-l on M6, tema ranges on igast KQ tüüpi käed.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #10
                    Re: kas cooler voi bad play?

                    täpselt, cooler, calliks lebolt.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #11
                      Re: kas cooler voi bad play?

                      Ma lähtuksin readidest. Kui on ikka varem 15 kätt järjest foldinud ja mõistlikult mänginud siis paneksin ta OOP 3Bet shove peale käe maha. Parim mis siin saame on split. Metamehe vastu calliksin aga iga kell 65/35 olukorra ära.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: kas cooler voi bad play?

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Ma lähtuksin readidest. Kui on ikka varem 15 kätt järjest foldinud ja mõistlikult mänginud siis paneksin ta OOP 3Bet shove peale käe maha. Parim mis siin saame on split. Metamehe vastu calliksin aga iga kell 65/35 olukorra ära.

                        imo THIS

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #13
                          Re: kas cooler voi bad play?

                          kust krdi kohast sa seda välja loed, et ta 15 kätt järjest foldinud on?

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #14
                            Re: kas cooler voi bad play?

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            kust krdi kohast sa seda välja loed, et ta 15 kätt järjest foldinud on?
                            Ma panin suhteliselt suvaliselt selle, et mõtet edasi anda.

                            Comment

                            Working...