1$ rush rebuy middle faas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #1

    1$ rush rebuy middle faas

    vastase kohta info puudub, enda statte kah pole:D

    No Limit Holdem Tournament
    FullTiltPoker
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $4,000 Rush Guar (Rebuy)

    Stacks:
    UTG shina05 (33,938)
    UTG+1 MGLPoKeRPLR (55,664)
    MP1 yolpa (50,595)
    MP2 lee_tuk80 (60,144)
    MP3 assasinak (48,537)
    CO Just1Answer (20,178)
    BTN abaaron2 (21,327)
    SB Cicinho_op (72,966)
    BB Ricardo Vga (32,347)

    Blinds: 250/500 Ante 50

    Pre-Flop: (1,200, 9 players) yolpa is MP1 Q A
    2 folds, yolpa raises to 1,111, 3 folds, abaaron2 calls 1,111, 1 fold, Ricardo Vga calls 611

    Flop: 2 A K (4,033, 3 players)
    Ricardo Vga checks, yolpa bets 2,500, abaaron2 calls 2,500, Ricardo Vga calls 2,500

    Turn: 8 (11,533, 3 players)
    Ricardo Vga

    mida edasi?
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: 1$ rush rebuy middle faas

    check-calliks turni, foldiks iga poti või K riveri välja arvatud emase panuse puhul. kui blank river siis valuebet või call.

    Comment

    • eyestabber
      Grinder
      • Feb 2010
      • 505

      #3
      Re: 1$ rush rebuy middle faas

      paneks julgelt 2. barreli u. pool poti, stäkiks ära ka kuna pole siin eriti palju asju mis meid biidivad, 22 neil pigem ei ole ja a8 võib olla ,aga niipalju muid ässasid on samuti ranges + igasugused drawd et tasuta riverit küll ei tahaks anda
      Last edited by eyestabber; 17.05.11, 09:54.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #4
        Re: 1$ rush rebuy middle faas

        Turn: 8 (11,533, 3 players)
        Ricardo Vga checks, yolpa bets 6,500, abaaron2 folds, Ricardo Vga goes all-in 28,686

        aga nüüd?

        Comment

        • eyestabber
          Grinder
          • Feb 2010
          • 505

          #5
          Re: 1$ rush rebuy middle faas

          ma callin allini ka, A2,AK ei ole tal pmslt kunagi,22-ga 2 vastase vastu oleks ta flopil enamasti ikka otsa pannud ma usun, ise ju paneksid ka? AA,KK pmslt ka välistatud, jääb aint A8 mis nüüd 2 paari sai + hulgaliselt drawsid ja combodrawsid

          edit: ok k8 ja 88 jäi mainimata, need inimene viskab küll normaalne inimene flopil maha aga kui infot pole siis välistada ei saa, siiski callin
          Last edited by eyestabber; 17.05.11, 12:16.

          Comment

          • Dzuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 445

            #6
            Re: 1$ rush rebuy middle faas

            Tough spot tõesti, oleksin ise samamoodi mänginud, aga turni all inis ma vist leiaks foldi, sest turniiri elu maksab ka ja stacki jääb ka kenasti alles, nii et leiaks kindlasti palju parema koha.

            //Olen ka eyestabberiga pm nõus, aga ei maksa unustada, et see on 1$ turniir ja bb'l on ainult 611 callida, ma ei imestaks seal näha k8 moodi käsi.

            Comment

            Working...