3bb 2bb mtt pokker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    3bb 2bb mtt pokker

    Mul nt selline küsimus, et avastate et olete utg-l 3bb(anted sees)
    Kas shovete või lähete nn bb sisse?
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #2
    Re: 3bb 2bb mtt pokker

    Oleneb käest kui ikka utgl-t on 62o,73o,25o jne siis foldin ja lähen BB-peal allinn,sest sinu allinn callitakse 100% ära siis pead kõvasti hittima.

    Comment

    • kmatser
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • May 2010
      • 51

      #3
      Re: 3bb 2bb mtt pokker

      :D Privador mis leveldamise post see on ? :D krt kohe on hea tuju :D , ilmselgelt oleneb see sinu käest, 80% käsi paneks tõenäoliselt utg-lt sisse

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: 3bb 2bb mtt pokker

        ei ole leveldamine.
        lihtsalt kui paned utg nuppe ja saad duubli voi triple, siis pole see piisav äkki ja bb olen sunnitud uuesti sucker calli pasaga tegema.
        Mõtlesin, et äkki on parem kui bb sisse soita ja crying call teha. duplamise puhuks saame blindidest mööda ja meil on tükk maad oodata veidi normaalsemat kätt.
        Et siis utg-lt nt K4o voi q4 nupe ei paneks?

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: 3bb 2bb mtt pokker

          minu loogika on see et kui on tõenäoline et bb-s saan parema käe siis foldin kui mitte siis shoven ehk parema poolega stardikätest shoven ülejäänud foldin

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #6
            Re: 3bb 2bb mtt pokker

            Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
            minu loogika on see et kui on tõenäoline et bb-s saan parema käe siis foldin kui mitte siis shoven ehk parema poolega stardikätest shoven ülejäänud foldin
            Sama.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: 3bb 2bb mtt pokker

              Kirjutan homme kui on natuke rohkem aega, miks ma arvan, et kivisaba loogika minu arust on long runis kahjulikum, kui avada kasvõi 100% rangega pigem UTG.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #8
                Re: 3bb 2bb mtt pokker

                Olen ka kuulnud, et nii shordilt peaks UTG avama kuskil 70-80%, saab vähem calle või mis see põhjus oligi. Jään ka ootama targemate kommentaare.

                Comment

                • romario
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 230

                  #9
                  Re: 3bb 2bb mtt pokker

                  Vähem calle? 2-3 BB callitakse suurte stackide poolt iga pasaga ära.

                  Comment

                  Working...