$3,40 18-man bubble , call or fold ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Milhouse
    Räme Fish
    • May 2011
    • 9

    #1

    $3,40 18-man bubble , call or fold ?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 3.4 Tournament, 200/400 Blinds 25 Ante (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t3450)
    Hero (BB) (t4000)
    UTG (t3770)
    MP (t3425)
    Button (t12355)

    Hero's M: 5.52

    Preflop: Hero is BB with 6, 6
    3 folds, SB bets t3425 (All-In), Hero calls t3025

    Total pot: t6975


    Vastase kohta riidid puuduvad.
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

    Kui võita tahad siis võta flip vastu, kui tahad mincashi siis on fold

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

      Calliks ka ja loodaks flippi. SB varastab seal niivõrd laia rangega, et easy call.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

        Call.. kuna jah, sb'l on seal pmst ATC, see on nii standard allin SB poolt sng's. Et jah kui plaan võtta esikoht ikka, mitte mincash, siis pead sellise flipi vastu võtma, kuna kui sellistest kohtades foldima jääd, siis lõpetadki mincashiga.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

          Tahaks payout struktuuri teada, aga kaldun arvama, et kui 4 inimest saavad rahadesse, siis ei kaalu siin imo potentsiaalne esikoht ära rahadesse mitte saamise riski.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

            No aga kui siin foldid, siis foldid äkki järgmine bb jälle madalamapoolse poketi? Ja nii blindid ennast surnuks ju.

            Comment

            • Milhouse
              Räme Fish
              • May 2011
              • 9

              #7
              Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

              1st - 21.60
              2nd - 16.20
              3rd - 10.80
              4th - 5,40

              et siis ?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

                Ei ikka call jah, kuigi varastada kasvõi any2 õigetelt stackidelt on oluliselt mõnusam kui callida, siis kompetentse vastase vastu peaks callima. Võib foldida kui on ikka readid, et shoveja on nit, või lauas ülejäänud väikesed stackid nitid on, kellelt on parem lihtsalt blinde röövida.
                Siin pole bubble piisavalt kõrge ja 1 ja 4da koha vahe on päris kõrge.
                Last edited by KristjanLaas; 06.05.11, 19:33.

                Comment

                • kip
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 256

                  #9
                  Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

                  pihtas põhjas, kiku!

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

                    eeldan et mingid readid oleks sul olema pidanud olema. kuna tegemist 2 laua sng-ga siis oletan, et vähemalt 40-50 kätt istusid temaga koos lauas. siin on nüüd mul küsimus, et kas jõhkralt multitabled või ei viitsi lauda jälgida.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #11
                      Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

                      proovisin veel seda kätt analüüsida ja pean endiselt mainima, et nägemata kuidas see tüüp nuppe pani ei saa midagi asjalikku öelda. selliste turnade bubblefaasis lükkavad stackleaderid any A jne. isegi tema eelnevad 7-8 kätt mis ta mängis v mitte mängis oleksid olulised, saaks juba järeldusi teha.

                      Comment

                      • redhot0007
                        Räme Fish
                        • May 2011
                        • 8

                        #12
                        Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

                        Möllasin natuke Wizardiga ja oletan et SB pushib 50-60% prossa siin Ax,Kx,Qx,J6,J2s,T6s,87s.Ja võtsin tema kättest ära AA,KK,QQ,AKs,AK kuna ilmselt nendega ta lihtslat tõstaks. Siis oleks see kindel call ja sa võidaks sellega 0.6 prossa auhinna rahast mis antud juhul on 54 taala nii et 54*0,006=0,324$ võidad sa pikas perspektiivis mis on tohutu. Aga kõik sõltub sellest muidugi kui täpselt suudad sa oma vastase kätt ennustada selleks tuleb appi HUD. Aga kuna ise neid mänge ei mängi siis võin siin ka täiega võssa panna ...

                        Cheers

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #13
                          Re: $3,40 18-man bubble , call or fold ?

                          Ma arvan, et AKga lükatakse 9bb ikka niisama sisse, mitte ei hakata trikitama väikeste raise'dega, et postflop OOP raskesse olukorda jääda. Sõltuvalt villainist, võidakse samahästi ka premium pocketitega lükata seal, seega ma ei võtaks kõiki combosid ta rangest välja. Aga sellele vaatamata on see call jep.

                          Comment

                          Working...