annaks jumal nüüd jaksu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    annaks jumal nüüd jaksu

  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: annaks jumal nüüd jaksu

    Go go go go!

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #3
      Re: annaks jumal nüüd jaksu

      mis seis on hetkel?
      GL!

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #4
        Re: annaks jumal nüüd jaksu

        FT bubble kestab kaua. 10. koht saab 1000, 9. koht 1500 juba.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: annaks jumal nüüd jaksu

          wow! gogogog

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: annaks jumal nüüd jaksu

            WOW!
            TUBLI, raiu edasi!


            Hetkel 5. alles ja vähemalt 5k$ GTD!

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: annaks jumal nüüd jaksu

              4 alles ja 6k$ GTD !!!! Meie poiss viimasel kohal.
              1. 2,2m
              2. 1,6m
              3. 913k
              4. adam 432k

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: annaks jumal nüüd jaksu

                Kiiresti duublisse, iga koht on magusam :)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: annaks jumal nüüd jaksu

                  adamil 726k, ikka 4 alles

                  2,2m
                  1,3m
                  900k
                  726k - adam


                  bb on 40k, ante 4000

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #10
                    Re: annaks jumal nüüd jaksu

                    seekord siis 6k ja nüüd tööle :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: annaks jumal nüüd jaksu

                      Adam lõpetas turniiri 4. kohaga, auhinnaraha 6000$.
                      WP !

                      Pre allinnid

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: annaks jumal nüüd jaksu

                        Suht lähedal olid.

                        GG

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #13
                          Re: annaks jumal nüüd jaksu

                          ty coca, mingi hetk olid sa ka seal listis tollel turnal

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: annaks jumal nüüd jaksu

                            Olin, 2 coolerit, sellest viimane JJ vs 33, floppi set ja vsjooo
                            vähemalt tõid sina pleki koju :D

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #15
                              Re: annaks jumal nüüd jaksu

                              ma ei teinud ühtegi suckouti kogu turna, puhas skillimäng, kaart ei jooksnud viimased paar tundi enam ka, puhas stiiling vaid

                              Comment

                              Working...