2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #1

    2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

    Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 140/280 Blinds 25 Ante (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t18722)
    SB (t9640)
    BB (t21149)
    UTG (t15070)
    UTG+1 (t18806)
    MP1 (t15535)
    MP2 (t9699)
    Hero (MP3) (t28510)
    CO (t19640)

    Hero's M: 44.20

    Preflop: Hero is MP3 with J, J
    1 fold, UTG+1 calls t280, 2 folds, Hero bets t840, 1 fold, Button calls t840, 2 folds, UTG+1 calls t560

    Flop: (t3165) 7, 2, 6 (3 players)
    UTG+1 checks, Hero bets t1960, Button calls t1960, UTG+1 calls t1960

    Turn: (t9045) 5 (3 players)
    UTG+1 bets t15981 (All-In), [color=#666666][i]Hero ???
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2
    Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

    Isegi vastase vastu kelle kohta mul mingi riid oleks a la- totaalne maniakk, siis üsna lihtne fold IMO.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Isegi vastase vastu kelle kohta mul mingi riid oleks a la- totaalne maniakk, siis üsna lihtne fold IMO.
      Miks? Annad ehk mingi range UTG-le.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4
        Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

        range=$2 rebuy
        Kust ma selle range sul välja tõmban? Mingit lisainfot pole ju. Aga võib oletada ja see oletus on minu jaoks selline nagu ma esimesel real juba mainisin- pmst liiga lai range, et sealt midagi head loota. No võiks olla tal seal 22-AA (kaldub pigem madalate poketite poole imo, sest suurematega oleks mõistlik vast flopis juba kütta ja ta limpis pre, eriti selle flopiga (mõistlikkus 2rebuyl?). Range võib seal väga lai olla ja 5 on enamvähem kõige hullem kaart sellel boardil, sest 89 vastu oled drawing dead 67, 56, 34 vastu oled tugevalt taga või dead 34 vastu- ainuke asi mida sa siit loota võid on see, et ta bluffib IMO. Ainuke reaalne asi tema ranges, mida sa biidid ja millega ta võiks mingil haigel põhjusel niimoodi kütta on vast 88-TT.
        Last edited by Vandalar; 04.03.11, 17:22.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

          WRONG! Kui range on 2$ rebuy siis ma eeldaks siin päris tihti eduseisus callida.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

            No aga põhjenda ka ikka.

            Comment

            • anatoli grinder
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 337

              #7
              Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

              easy fold...2 venda on taga, sitemaga ta ei lykka never siin. herol korralik stakk järgi. fold ja next hand.

              EDIT: kui tegu olex tavalise turniiriga siis veel kannataks m6elda, aga rush turna, donk valib siin ka käsi millega mängida.
              Last edited by anatoli grinder; 05.03.11, 07:59.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

                Vb tõesti fold on parem siis, pole mänginud rush turnat. Aga 2$ sisseost on imo nagu feeroll kus enamus on mängijaid on isehakanud durrrid.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #9
                  Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

                  Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                  easy fold...2 venda on taga, sitemaga ta ei lykka never siin. herol korralik stakk järgi. fold ja next hand.

                  EDIT: kui tegu olex tavalise turniiriga siis veel kannataks m6elda, aga rush turna, donk valib siin ka käsi millega mängida.
                  Mina usun, et lükkab küll suhteliselt tihti sitemaga siin, aga kindlasti mitte kätega, mida me täielikult crushime.
                  See aga ei tähenda, et me peame siin seda lootma, hero stack on väga hea ja see on täpselt selline olukord kus ei ole vaja lootma hakata, alla 10k stackiga calliks ma selle ära.

                  Mida enam ma mõtlen, seda enam tundubki, et siin on mingi imelik pocket 88, 99, 9Td, 8Td vms, aga endiselt usun, et fold õige.
                  Last edited by KristjanLaas; 05.03.11, 14:02.

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #10
                    Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

                    Siin ma ei foldi kunagi, ta on ikka korralikult kaldu asjade poole mida biidid. Ainuke jama on see mis btnil on, kuna tap olnd flopis viimane action kah vahest slowtab paremat aga kokku peaks see ikka kindlalt positiivne lüke olema.

                    Comment

                    • anatoli grinder
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2010
                      • 337

                      #11
                      Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

                      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                      Siin ma ei foldi kunagi, ta on ikka korralikult kaldu asjade poole mida biidid. Ainuke jama on see mis btnil on, kuna tap olnd flopis viimane action kah vahest slowtab paremat aga kokku peaks see ikka kindlalt positiivne lüke olema.
                      Äkki tood m6ned käed välja mida hero beadib?

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #12
                        Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

                        A2, A6, A7, 68, 78, 79, 69, kõik ruutu kombod, kõik paarid halvemad mis JJ. See on unknown limpcaller, kes ei näita drawisel boardil grammigi tugevust kui overcallib. Range mida me biidime on kõvasti suurem mis meid crushib.

                        Comment

                        • anatoli grinder
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 337

                          #13
                          Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

                          Ma arvan ,et sinu pakutud range on kyll natukene optimistlik. Usun A7,78, 79 ja k6igi ruutu kombodega teeks ta pigem flopis juba sellist muuvi. miks ta peaks kogu oma turniiri elu kaalule panema sellise lykkega...pigem l6hnab siin seti järgi, kuna board kisub ka liiga drawiseks.

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #14
                            Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

                            Oma setidest mängib vastane niimoodi alla 10%. Flop drawine ja kaks vastast, kellest üks on vahelt flatinud juba.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: 2$ rush rebuy turniir-ülepaar kahe vaenlase vastu

                              vonkartoffel'i jutul on jumet, niimoodi ma polegi mõelnud kui ma sellest käest mõtlesin. Kuid ma arvan, et meile tuleb siiski kasuks jääda mingite kindlate, solid aluste juurde ja mitte niimoodi maha callida kui board on nii halb ja tema panustamine viitab IMHO ju sellele, et me oleme kas biit või siis lihtsalt marginaalses olukorras ja riskime liiga paljuga?

                              Comment

                              Working...