Nii, 7 mängijat järel, 6 saavad raha. Blindid 1500/3000, ante 300, mul stäkk 20k, BBl umbes sama, siis ühel tsipa rohkem ja teistel veel rohkem, minu imizd on tight. Esimene mängija foldib ja mina leian QK, mida teen? kas allin on halb?
Lisan veel seda, et keskmine stäkk oli 14bb(mul 7bb).
Lisan veel seda, et keskmine stäkk oli 14bb(mul 7bb).
TC
Comment