$25K, $5.50+, keskfaasi 4-bet shove buttonilt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • minuraha
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 214

    #1

    $25K, $5.50+, keskfaasi 4-bet shove buttonilt

    Äsja uude lauda liigutatud, vastase kohta infot 10 käe jagu. Loose donk ja 3-bettis tihti ning lightilt. Üks käsi enne seda limpasin juba limbitud potti SBlt. Ehk siis mu image oli selle kümne käe kohta tight. Nüüd siis asja juurde, et kas siuke move üldse õigustab ennast kuidagi moodi? Ise panin ta siis mingi A9, K8, QT peale ja eeldasin, et ta mõtleb, et ma ei 4-bet shove oma esimest raisetud kätt selles lauas (sealjuures turna elu mängu pannes) alla QQ+,AK+.
    Mõtlesin ma õigesti või peaks madalalaubalisemalt lähenema selliste vendade vastu mängides?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: $25K, $5.50+, keskfaasi 4-bet shove buttonilt

    Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Loose donk ja 3-bettis tihti ning lightilt.
    ei maksa üle mõtlema hakata sellisel tasemel, parem oota kätt ja võta value sellise vana vastu. eriti veel, kuna olete deepid.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #3
      Re: $25K, $5.50+, keskfaasi 4-bet shove buttonilt

      Infot 10 käe jagu. Loose donk ja 3-bettis tihti ning lightilt.
      nii väheste kätega pole põhjust postis nähtavat hero playd teha

      Comment

      • miksnii
        Grinder
        • May 2009
        • 580

        #4
        Re: $25K, $5.50+, keskfaasi 4-bet shove buttonilt

        Pigem jah standard playd ja nii madala ei tasu üle mõelda.

        Comment

        Working...