Äsja uude lauda liigutatud, vastase kohta infot 10 käe jagu. Loose donk ja 3-bettis tihti ning lightilt. Üks käsi enne seda limpasin juba limbitud potti SBlt. Ehk siis mu image oli selle kümne käe kohta tight. Nüüd siis asja juurde, et kas siuke move üldse õigustab ennast kuidagi moodi? Ise panin ta siis mingi A9, K8, QT peale ja eeldasin, et ta mõtleb, et ma ei 4-bet shove oma esimest raisetud kätt selles lauas (sealjuures turna elu mängu pannes) alla QQ+,AK+.
Mõtlesin ma õigesti või peaks madalalaubalisemalt lähenema selliste vendade vastu mängides?
Mõtlesin ma õigesti või peaks madalalaubalisemalt lähenema selliste vendade vastu mängides?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
9 
4
6
Comment