Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #1

    Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

    algusfaasiga pole probleeme, kiire mäng AA,KK,QQ,AK. peale seda kui stack ca 4-5x, hakkavad probleemid. millised ranged võtta? tahaks turna hitti, mitte rahadesse foldida. kas uskuda Ax v mitte? teie nägemused ja kogemused?
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

    päris sama küll pole aga

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ush-sng-ranged

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #3
      Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

      need on turna algusfaasi käed. keskfaas on probleemiks. millega minna??? ranged? ja veel kord ranged paluks. ma olen täiesti mädas. stack 8k, ehk siis keskfaasis ja enam ei oska. käes on AT, enne mind raise ja m is ma teen? mina foldin. on see õige we vale otsus?

      Comment

      • Dzuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 445

        #4
        Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

        See on õige otsus, seast parimal juhul saad flipi

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

          no oleneb stackist sul. varastada tasub alati btn-co. range pead laskma suuremaks kui tavaturniiridel, kuna siin võib sind 5 korda järjest blind külastada.

          Comment

          • veeretas
            • Apr 2010
            • 412

            #6
            Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

            pole küll turna mängija aga vist Qudu oma blogis kirjutas et tema jaoks oli eureka hetk see kui sai aru et mõtekam on varastada/bluf-shoveda 87s tüüpi kätega. Kui saab calli siis oled enamjaolt 60-40 seisus aga A rääbisega 70-30, mis pikas perspektiivis omab märkimisväärset vahet.

            Comment

            • bJako
              Jube Noob
              • Dec 2009
              • 114

              #7
              Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              need on turna algusfaasi käed. keskfaas on probleemiks. millega minna??? ranged? ja veel kord ranged paluks. ma olen täiesti mädas. stack 8k, ehk siis keskfaasis ja enam ei oska. käes on AT, enne mind raise ja m is ma teen? mina foldin. on see õige we vale otsus?
              Mina avastasin ka hiljuti Rush turnad ja suht samad mured. AK-ga isegi 3bet-i väga teha ei julge/taha, sest callitakse maha suht alati. St resteali tehakse minuarust väga harva ja see ka õnnestub harva. Pigem ma varastan üksjagu palju, kui enne mind on folditud, ja Ax foldin ise enamasti, kui ees keegi kasvõi limpinud on. Varastada võib kasvõi üle jaotuse, sest teised seda ju ei näe :-)

              Comment

              Working...