IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #1

    IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

    UTG pfr 15 käe kohta oli 7. Callijatel VPIP 20 ja 53. Mis võiks optimaalne tegevus olla preflop ?

    IPoker Network No Limit Hold'em Tournament - t80.00/t160.00 Blinds - 9 players - View hand 1088858
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+2: t4618.00 28.86 BBs
    MP1: t4696.00 29.35 BBs
    Hero (MP2): t4770.00 29.81 BBs
    CO: t6840.00 42.75 BBs
    BTN: t4072.50 25.45 BBs
    SB: t6810.00 42.56 BBs
    BB: t2030.00 12.69 BBs
    UTG: t6925.00 43.28 BBs
    UTG+1: t6678.50 41.74 BBs

    Pre Flop: (t240) Hero is MP2 with T T
    UTG raises to t480, UTG+1 calls t480, UTG+2 calls t480, 1 fold, Hero ?
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

    call

    Comment

    • miksnii
      Grinder
      • May 2009
      • 580

      #3
      Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

      Ise ka ilmselt calliks ja olenevalt flopist struktuurist siis otsustaks edasi.

      Aga keegi targem võiks kommenteerida, kui hea/halb oleks raise.
      Endale, ei tunduks re-raise 1100-le üldse paha. 4-beti peale
      ilmselt foldiks, ja kui callitakse järgi saab alati c-betiga postflop poti maha võtta ??

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #4
        Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

        raise võid sa teha sealt any2 kaartidega. Kui sa aga calli saad ja flop kõrge tuleb, siis pole sul midagi teha. See TT on samatüüpi mimemis käsi nagu iga teine väike pocket.

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

          call ja mängime flopist

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

            easy shove ju. kui tuleb madal flop lendame ikka JJ+ vastu puruks aga nyyd debiilikud võimelised meid välja tõmbama. peale calli ju pot 2500 ja stäkk ioleks 4000. Ühe ülekaardiga oleme ka perses.

            EDIT: original raiseja vastu peaks see väike cEV olema, kus flippame aga jagame dead money, kui original foldib siis teiste vastu peaks olema meil huge equity.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

              minu meelest on M ikka liiga suur squueze shovemiseks ja utg calling range on arvatavasti mingi 99+ AK mis crushib liiga tihti meid( ja opening range on vb ainult natuke suurem utg-st) samas setmine tundub täitsa opitmaalne 3me vastase vastu positsioonis.

              samas arvatavasti kogu eelneva jutuga võssa, sest tegemist 3 daala turkaga ja villased enamjaolt ei tea mis utg ongi

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #8
                Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                easy shove ju. kui tuleb madal flop lendame ikka JJ+ vastu puruks aga nyyd debiilikud võimelised meid välja tõmbama. peale calli ju pot 2500 ja stäkk ioleks 4000. Ühe ülekaardiga oleme ka perses.

                EDIT: original raiseja vastu peaks see väike cEV olema, kus flippame aga jagame dead money, kui original foldib siis teiste vastu peaks olema meil huge equity.
                kust otsast stäkk 4000 jääb?
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #9
                  Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  kust otsast stäkk 4000 jääb?
                  igast otsast...noo okei 4290

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #10
                    Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

                    aa, utg stack oli boldiga. ma arvasin, et hero oma.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #11
                      Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

                      Stäkk on enamvähem, ei hakkaks sellisest positsioonist midagi üritama TTga, samas kui kuskilt tagant tuleks squeez mõnelt agronoomilt, võiks ju shoveda. Aga praegu call ja vaataks mis flopis toimuma hakkab.

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #12
                        Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

                        Calliks, sest mänguruumi on. Reraise 1100 oleks imo suht halb, sest see callitakse suhteliselt ilmselgelt ära ning meile sobiks ainult madal või 10ga flop + ebameeldivat floppi me cbettida ei saaks. imo squeezi peale shove oleks täiesti kohutav.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #13
                          Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

                          Minu arust on ka reaalsemad variandid call pre ja vaatame floppi või squeeze shove. Valisin teise variandi, mugavamalt oleks seda teinud muidugi väiksema stackiga, aga eks ta üks close spot on.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

                            Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                            minu meelest on M ikka liiga suur squueze shovemiseks ja utg calling range on arvatavasti mingi 99+ AK mis crushib liiga tihti meid( ja opening range on vb ainult natuke suurem utg-st) samas setmine tundub täitsa opitmaalne 3me vastase vastu positsioonis.

                            samas arvatavasti kogu eelneva jutuga võssa, sest tegemist 3 daala turkaga ja villased enamjaolt ei tea mis utg ongi
                            Dunno ma eriti turkadest ei jaga aga cashis sellise dead money hunnikuga peaks 22 juba olema +EV shove.

                            Comment

                            • kmatser
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • May 2010
                              • 51

                              #15
                              Re: IPoker 3$ donkament UTG raise+2 callijat

                              Flat ja play IP. või squeeze AI, reraise on kõige idiootsem variant siin üldse ja raha põletamine.

                              Comment

                              Working...