Tere !
Mure siis selline, et tahaks korraldada turniiri umbes 20-30 inimesele. Ei taha, et väga pikaks veniks ja et väga lühike ei oleks. Ootan nõuandeid algstäki, blindi levelite jm kohta. :)
Ette tänades,
Mure siis selline, et tahaks korraldada turniiri umbes 20-30 inimesele. Ei taha, et väga pikaks veniks ja et väga lühike ei oleks. Ootan nõuandeid algstäki, blindi levelite jm kohta. :)
Ette tänades,
Comment