4k gar SH FT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sebastian_du
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 232

    #1

    4k gar SH FT

    Küsimus lihte, kui teame et villan on täis lammas(standart oli 30bb raise etc) ja eeldame et saame vähemalt 60/40 või isegi parema seisu, kas on mõtet shoveida või callida, loota hittimisele ja sellele et villan on nõus siis ka midagi maksma


    No Limit Holdem Tournament
    OnGame
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG vukomania (26,322)
    UTG+1 hardhead82 (34,640)
    CO LeChiffre87_ (52,439)
    BTN Leepra1 (34,883)
    BB stavrosr4 (25,552)

    Blinds: 500/1000 Ante 100

    Pre-Flop: (1,100, 5 players)
    3 folds, Leepra1 raises to 3,000, 1 fold, Paige199 raises to 5,000, Leepra1 goes all-in 34,783, Paige199 calls 34,783

    Flop: J 7 2 (75,666, 1 players, 1 all-in)

    Turn: 5 (75,666, 1 players, 1 all-in)

    River: 4 (75,666, 1 players, 1 all-in)

    Final Pot: 75,666
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #2
    Re: 4k gar SH FT

    kui pokkeris oled kindel et saad 50/50 või parema seisu pead nupud sisse panema
    aga hetkel pole hero kätt näha nii et seda kätt kommenteerida on raske

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: 4k gar SH FT

      Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
      kui pokkeris oled kindel et saad 50/50 või parema seisu pead nupud sisse panema
      aga hetkel pole hero kätt näha nii et seda kätt kommenteerida on raske
      Turniiridel see nii ei kehti, sest osades kohtades pluss cEV võib olla -$EV ja vist ka vastupidi.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: 4k gar SH FT

        MTT turniiridel toimib see ainult väga suurte pay jumpidega, FT bubbles või siis kui FT-s on kaks suurt stacki siis nemad ei tohiks omavahel flipata aga nagu antud näites kus effective on igas olukorras ca 30K siis cEV =$Ev või vähemalt nii palju et nende vahe pole võimalik praktiliselt lauas kasutada.

        Comment

        • Sebastian_du
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 232

          #5
          Re: 4k gar SH FT

          Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
          kui pokkeris oled kindel et saad 50/50 või parema seisu pead nupud sisse panema
          aga hetkel pole hero kätt näha nii et seda kätt kommenteerida on raske
          Krt editsin enda käes ka välja. Herol on AKo

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #6
            Re: 4k gar SH FT

            üldiselt 30 bb-d AK-ga sisse ajada pole kunagi vale nii et WP

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #7
              Re: 4k gar SH FT

              solid stäkk, ma AKo-ga ei riskiks, after all - it's just A high. mängiks safe ja calliks selle minraise ja siis vaataks mis edasi saab.
              heh, kas paige199 stäkk ka kuskil on? või editeerisid selle käe mitmest käest kokku ja jäi enda käsi ja paige puudu?
              Last edited by adam_q; 19.12.10, 00:22.

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #8
                Re: 4k gar SH FT

                5-handed, 35bb, stäkid on suhteliselt võrdsed ja kohe pole kedagi välja kukkumas, villain on täis lammas - AK-ga igal juhul raha sisse.

                BTW, HH oled kuidagi peesse keeranud, kas Villain on BB-l?

                Comment

                Working...