1M TT Starsis - u.450 alles

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    1M TT Starsis - u.450 alles

    Veidi jäi kripeldama - M=6,33, vist liiga kärsitu lüke krt ikka. Suht piiripealne käsi tundub - AJ ei oleks ise mõelnud kah. Viimased 2 orbitit pole ma miskit teinud, seega image suht ok vast. Mida turniirispetsid arvavad?

    PokerStars - |3500/7000 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: 169,363.00
    UTG: 28,184.00
    Hero (UTG+1): 106,388.00
    MP: 50,877.00
    MP+1: 70,494.00
    LP: 252,801.00
    CO: 30,983.00
    BTN: 58,066.00
    SB: 47,247.00

    BB posts ante 700.00, UTG posts ante 700.00, Hero posts ante 700.00, MP posts ante 700.00, MP+1 posts ante 700.00, LP posts ante 700.00, CO posts ante 700.00, BTN posts ante 700.00, SB posts ante 700.00, SB posts SB 3,500.00, BB posts BB 7,000.00

    Pre Flop: (16800.00) Hero has A T

    fold, Hero raises to 105,688.00 and is all-in
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #2
    Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

    pole spets, aga ytleks, et AJ oleks ka sealt EPst liiga lahtine.

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #3
      Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

      Pigem küll SNG-sid mänginud ise, aga sarnases olukorras UTG pealt foldiks. Vastased peab ikka väga tight range peale panema, et ICMi järgi siin push end õigustaks.

      Sõltuvalt laua dünaamikast kasutan vahel minraise selle koha peal. Väikeste stackide shove calliks ja suuremate oma peale foldiks.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

        AT-ga 10BB nuppe pannes saab suht lihtsalt v2lja arvutada, sest tagant kui ikka midagi leitakse siis calitakse a la AJ+ 77+

        Ma ei viicii arvutada , aga AT nuppe pannes, kus 7-8 m2ngijat on taga pole eriti kasumlik k2ik.
        AT paneks ma ehk kuskilt keskelt mp2 voi ctf-st. Aga utg tundub liialt ep olema
        minraise ma ei tea kas on lahendus. Sa oled siis juba v2ga palju oma stakist investeerinud ja shove peale 2ra visata... ei meeldi see k2ik
        Lisaks voivad tugevad regid aimata, et see minraise on sul poolkova k2si, mille vastu resteal teha.


        Samas ma saan aru, et psyhholoogiliselt on raske, kui on tulnud hunnik maltsa ja siis saad UTG-delt AJ, 66 ja tahtmine nt insta nuppe panna.
        Last edited by privador; 29.11.10, 11:57.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #5
          Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

          minraise/fold tundub hea ja AA-ga ka minraiseks.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

            Suur tänu, kes vastata viitsisid - teinekord olen tihkem selles faasis!

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #7
              Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

              15bb raise-fold on ikka paha, minu arust on fold sel puhul parim lahendus.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

                Sul lauas 2 stacki, kelle vastu ehk saab minraise-foldida. Teised liiga shortid, et sellist liigutust teha, seega out of order.

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #9
                  Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Pigem küll SNG-sid mänginud ise, aga sarnases olukorras UTG pealt foldiks. Vastased peab ikka väga tight range peale panema, et ICMi järgi siin push end õigustaks.

                  Sõltuvalt laua dünaamikast kasutan vahel minraise selle koha peal. Väikeste stackide shove calliks ja suuremate oma peale foldiks.
                  miks ja kuidas sa kasutad ICMi MTTl kus 450 mängijat alles? Ainus mis loeb on see kas shove on +cEV ja seda ATs m=6 juures kindlasti on igalt positsioonilt.

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #10
                    Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

                    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                    miks ja kuidas sa kasutad ICMi MTTl kus 450 mängijat alles? Ainus mis loeb on see kas shove on +cEV ja seda ATs m=6 juures kindlasti on igalt positsioonilt.
                    M=6 juures ikkagi pole, M=5 juures on piiripealne

                    ise ka sõltuvalt lauast kas limbiks, min-raiseks või foldiks

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

                      miks mitte minraise + call? Nii annaks shortidele võimaluse lükata üle ja eriti magus on kui minraised, bigstäkk callib järgi ja miski shorti tagant pommitab. saad omakorda üle tulla.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #12
                        Re: 1M TT Starsis - u.450 alles

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        miks mitte minraise + call? Nii annaks shortidele võimaluse lükata üle ja eriti magus on kui minraised, bigstäkk callib järgi ja miski shorti tagant pommitab. saad omakorda üle tulla.
                        sest pigem antakse utgle respekti ja ei üritatada re-stealida ja see tõttu re-shovetakse tightima rangega

                        ise samas olukorras shoveks

                        Comment

                        Working...