2.75€ DON, MP3 77-ga puudub plaan.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #1

    2.75€ DON, MP3 77-ga puudub plaan.

    2.75€ DON STT, 5 esimest saavad kõik 5€, 6-10 ei saa midagi.
    Blindid tõusevad iga 5-e käe tagant, level5(3left-> 3kätt veel, siis tõusevad blindid 200/100, antesid ei ole)

    Vastaste kohta infot pole, aga üldiselt seal väga palju fishe liikvel.

    Kui tõstame näiteks ~375 ja keegi callib, siis on postflop väga raske seda kätt mängida. Kui keegi lükkab otsa, siis ei tahaks stackile minna ja tekib küsimus, et kas see 225 oli varastamist väärt.
    Võib kohe all-in lükata....hmm.. ma ei tea, tundub gramm liiga deep, antesid ka ei ole, ei meeldi eriti see lüke. Kuskil up to 1.2k stackiga lükkaks küll nupud sisse, aga üle selle paneb mõtlema, et kas mitte fold ei ole kõige parem lahendus?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Milline on hero mänguplaan?
    raise, fold, all-in? Kui tõstame, siis palju ja mis teeme kui tuleb reraise või callitakse ning ütleme flopis on 2 ülekaarti.
  • raaids
    Grinder
    • Mar 2009
    • 606

    #2
    Re: 2.75€ DON, MP3 77-ga puudub plaan.

    see on päris kindel fold jah kuna 225 pole väärt riskimist ja kolmel vennal väiksem stack kui sul

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #3
      Re: 2.75€ DON, MP3 77-ga puudub plaan.

      Üldiselt statte tuleks kasutada, kui midagi saavutada tahad.
      Last edited by peete82; 24.11.10, 07:27.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: 2.75€ DON, MP3 77-ga puudub plaan.

        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
        Üldiselt statte tuleks kasutada, kui midagi saavutada tahad.
        Cashis on kõik ok, aga stt-de peal ei saa HEM hudi normaalselt tööle. Pean eraldi näitama, kus asub laud ja siis ikka pooltel laudadel ei kuva....

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: 2.75€ DON, MP3 77-ga puudub plaan.

          nupud:)

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #6
            Re: 2.75€ DON, MP3 77-ga puudub plaan.

            Sa ei saa 77-et foldida, levelid tõusevad liiga kiirelt. Kui ei tea, mis flopis kahe ülekaardiga teha, siis nupud pre flop. Aga võid ju ka tõsta ca 450 ja pushida iga boardi, kus ei tule nt ässa. Kui ka tuleb, jääb mängitav stack, sest enamasti on push/fold. Kahtlen, et keegi halvemaga calliks arvestades sinu positsiooni, sellises mängus peaks iga small pocketi ja A9+ lajatama. Callida on alati raskem kui lükata + DON-e mängivad üldiselt ikka nitid tüübid.

            Ah, et 2.75€.. forget about it..

            no fold ei ole kindlasti õige lahendus, läheks siiski all in.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: 2.75€ DON, MP3 77-ga puudub plaan.

              ma pigem foldiks 88 ja 99 oleks põnevamad

              Comment

              Working...