NL50 AA 3bet 150BB deep, facing turn reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #1

    NL50 AA 3bet 150BB deep, facing turn reraise

    Parandaks pealkirja "facing turn raise"
    Edit: ausõna ei kujuta ette kuidas see sattus 6-max foorumi asemel turniirimängijate foorumisse. Kui kellelgi võimalus, siis võiks ümber tõsta.


    Tegu Rush lauaga ja 11 kätt tema kohta ning see oli teine käsi, mida ta üldse mängis.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (CO) ($76.15)
    Button ($32.55)
    SB ($142.40)
    BB ($57.35)
    UTG ($75.35)
    MP ($92.95)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    UTG bets $2, 1 fold, Hero raises $6.50, 3 folds, UTG calls $4.50

    Flop: ($13.75) J, 9, 4 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $8.50, UTG calls $8.50

    Turn: ($30.75) Q (2 players)
    UTG checks, Hero bets $15.50, UTG raises $35, Hero folds

    Total pot: $61.75

    Results:
    UTG didn't show
    Outcome: UTG won $78.25

    Minu viga on siin kindlasti turni väike bet mis võis bluffi induceda.

    Aga oletan, et ta callib 3beti 99-QQ, AQ+. vahest harva ka KJ/QK. Igaljuhul turni raise jätab talle kätte 25 taala ja ma arvan, et ta uhab selle mõnuga riveril sisse ning mina nutan ja callin. Tõmbega/blufiga oleks ta foldequity maksimeerimiseks ilmselt turnis AI läinud. AQ/KK tõenäosus on väga väike.
    Last edited by rrrr; 16.11.10, 06:54.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL50 AA 3bet 150BB deep, facing turn reraise

    mina readlessina ei foldiks siin. osad on nii agrod, et võivad siin tõsta paar+oesd-ga, teine sort villaneid arvavad ,et väga lahe on AQ, QK, QT-ga floppi nii floatida ja nüüd stäkid sisse ajada.

    aga enamus villaneid tahavad flopis seti/overpaariga/kahe paariga tõsta. seepärast mina ei foldi siin.

    Comment

    • lambiain
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 101

      #3
      Re: NL50 AA 3bet 150BB deep, facing turn reraise

      Pole küll stove käepärast, aga kui range panna KK, AQ, AA-split + mõni tugev draw, siis peaks olema päris tulus siin broke minna.

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #4
        Re: NL50 AA 3bet 150BB deep, facing turn reraise

        equity win tie pots won pots tied
        Hand 0: 51.829% 51.25% 00.57% 1962 22.00 { AcAs }
        Hand 1: 48.171% 47.60% 00.57% 1822 22.00 { 99+, AQs+, AhJh, AhTh, KTs+, QJs, AQo+, KTo+, QJo }

        Pot+villase järgijäänud nuts on 105, mul sisse lükata natu üle 50. Mängusituatsioonis seda välja ei arvutanud.

        Edit: Siiski ma arvan, et seal on vähem pooltugevaid käsi ja bluffi ning tema käsi on tugevalt 2pair+ poole kallutatud.

        Comment

        Working...