Mida arvate satikatest?
Minu arust on nad t2iesti mottetud
Oletame, et meil on 30 m2ngumeest ja 5 piletit. Seega m2ngumees peab sisulsielt staki 6 kordistama, et nn bubbles kandideerida.
ROI on ikka sama nagu MTT turna roi. Ja bubble m2ng standartne
Suurtes satikates(peasatikatel) ei saa ka oelda, et seal oleks dongid, kes nuppe jagavad...
Miinus pool on tilt bubbles vms, mis voib m2ngu parliseerida.
Miks ei voiks "satikaks" kasutada nt monda suurt MTT-turniiri
Aga igsugused 1$ subsatikad wsopile vms on suht naeruv22rsed.
Minu arust on nad t2iesti mottetud
Oletame, et meil on 30 m2ngumeest ja 5 piletit. Seega m2ngumees peab sisulsielt staki 6 kordistama, et nn bubbles kandideerida.
ROI on ikka sama nagu MTT turna roi. Ja bubble m2ng standartne
Suurtes satikates(peasatikatel) ei saa ka oelda, et seal oleks dongid, kes nuppe jagavad...
Miinus pool on tilt bubbles vms, mis voib m2ngu parliseerida.
Miks ei voiks "satikaks" kasutada nt monda suurt MTT-turniiri
Aga igsugused 1$ subsatikad wsopile vms on suht naeruv22rsed.
TC
. Turnamängijad peavad ju ka aeg-ajalt shotte võtma
Comment