Sateliidid seebiks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    Sateliidid seebiks

    Mida arvate satikatest?
    Minu arust on nad t2iesti mottetud
    Oletame, et meil on 30 m2ngumeest ja 5 piletit. Seega m2ngumees peab sisulsielt staki 6 kordistama, et nn bubbles kandideerida.
    ROI on ikka sama nagu MTT turna roi. Ja bubble m2ng standartne
    Suurtes satikates(peasatikatel) ei saa ka oelda, et seal oleks dongid, kes nuppe jagavad...

    Miinus pool on tilt bubbles vms, mis voib m2ngu parliseerida.

    Miks ei voiks "satikaks" kasutada nt monda suurt MTT-turniiri

    Aga igsugused 1$ subsatikad wsopile vms on suht naeruv22rsed.
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Sateliidid seebiks

    Jah 1$ satikad kus mingi 1000 osalejat ja 1koht saab pileti ja teised imevat näppu päris mõtetu.

    Haige on veel mingi 5000 osalejat freeroll kus 1-3 saavad pileti, eriti haigeks teeb see kui on 1500 algstack ja 10min levelid.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Sateliidid seebiks

      Satikate bubble on hoopis teine kui MTT-de bubble.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #4
        Re: Sateliidid seebiks

        Satikad, isegi need ühetaalased, aitavad tuua turnadele kriitilist massi mängijaid, eriti neid, kellel oskusi ja/või BR pole, et sel tasemel mängida. Seega on nad päris kriitiline komponent igale suuremalt turnale, et ka kõvemaid kalamehi kohale vedada.

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #5
          Re: Sateliidid seebiks

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Satikad, isegi need ühetaalased, aitavad tuua turnadele kriitilist massi mängijaid, eriti neid, kellel oskusi ja/või BR pole, et sel tasemel mängida. Seega on nad päris kriitiline komponent igale suuremalt turnale, et ka kõvemaid kalamehi kohale vedada.

          all said! :)

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #6
            Re: Sateliidid seebiks

            Mulle meeldivad satikad mis on freezeout või 2nd chance ning normaalse stäkiga ja levelid pikad. Ning kui prizepoolist 20% edasi saab siis väga ok. Näen sellistel enda eelist. Minu arvates võiks siis olla kasvõi mitu stepi. Kõige nõmedamad satikad on praegu Triobetis olevad Superweekendi satikad imo. ala osalejaid vähe, 1. koht saab edasi ja turbo/rebuy vms väikse stäkiga. Lihtsalt ei mängi neid. Mõttetu lahmimine ja tildi otsimine.
            Last edited by Keiss; 11.11.10, 21:07.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Sateliidid seebiks

              freezeout satikad on väga head ja asjalikud (Y).
              Satikad, kus iga 10+ mängija saab ticketi...need minu jaoks suht jamad ja üritan neid vältida

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: Sateliidid seebiks

                Minu arvates satikad mängija seisukohalt on väga halvad asjad kui sul ei ole tegelikult rolli, et antud turnale sisse osta. Tegin ka sellekohase teema 2+2 'te, aga rumala peaga sai tehtud see NVG-sse kus muidugi teemast aru ei saadud ja ära trolliti:
                http://forumserver.twoplustwo.com/29...lly-ev-876175/

                Võtame näiteks EPT ME, $10,000 sisseost. Kui sa võidaksid tavaturniirilt $10,000 kui su roll oleks ütleme $50,000, kas sa ostaksid ennast EPT ME-le sisse? Ei? Aga miks teeksid seda siis kui võidaksid pileti EPT ME satikalt? Kui sellepärast, et pileti asemel raha võttes saaksid tublisti vähem raha kui pilet väärt on tegid vea juba satikale regades.

                Mõned aastad tagasi võisid suurturniirid online-mängijate jaoks väga kergelt biiditavad olla, aga enda vähese kogemuse ja teiste näitel (shaundeeb näiteks) julgeks väita, et enam see nii ei ole - tase on väga kõva.

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #9
                  Re: Sateliidid seebiks

                  Samas satelliidid on huvitava iseloomuga turnad eriti kui 20% fieldist saavd ticketi ning nõuab natuke teistsugust mänguplaani kui tavaturniiril ja kui neid hästi osata siis võib neid mängides lausa elatada end obv. Isegi kui fee ära maksad 10% on ikkagi teenistus ok ja teinekord võib natuke ju br managemendist kõrvale ka kalduda osaledes mõnel turniiril. Kes ei riski üldse see šampust ei joo...

                  Comment

                  • pwndre
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 214

                    #10
                    Re: Sateliidid seebiks

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Mida arvate satikatest?
                    Minu arust on nad t2iesti mottetud
                    Oletame, et meil on 30 m2ngumeest ja 5 piletit. Seega m2ngumees peab sisulsielt staki 6 kordistama, et nn bubbles kandideerida.
                    ROI on ikka sama nagu MTT turna roi. Ja bubble m2ng standartne
                    Suurtes satikates(peasatikatel) ei saa ka oelda, et seal oleks dongid, kes nuppe jagavad...

                    Miinus pool on tilt bubbles vms, mis voib m2ngu parliseerida.

                    Miks ei voiks "satikaks" kasutada nt monda suurt MTT-turniiri

                    Aga igsugused 1$ subsatikad wsopile vms on suht naeruv22rsed.
                    einojah 1$ ja 1€ subsatikad on suht naeruväärsed, et milleks riskida 20 eegiga et võita 120 000 eegine pakett :) Eriti kui mängida ei oska :))))))))

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #11
                      Re: Sateliidid seebiks

                      Noustun codecciga.
                      Vanasti, kui olid promod, st oli overlay nn piletil, siis ehk oli isegi bk eiramisel motet.
                      Aga t2nap2val tuimalt pappi sisse keevitada on suht suur leak.
                      Ma m2letan, et pargis keegi kelkis koguaeg, satikatelt saab "kergelt" pakette. Akki oli see K2sper
                      Nyyd sc j2lgides, ta on suht tuimalt 550euroseid me satikaid m2nginud:)
                      Mis ma tahan oelda, et satikas pole mingi imerohi. Sa paned toen2oliselt sama palju raha sisse buy-inides, kui palju see pakett v22rt on. Moni ka rohkemgi:)
                      Ja 550eurostel nt starsis m2ngivad tugevad regid, seega ma kyll ei ytleks, et seal mingit valuet on.


                      Jah ma vahepeal m2ngisin starsis 3x turbo satikaid ja teenisin sealt ilusti. Aga seal polnud midagi seotud "satika" pohiolemusega, vaid lihtsalt 70% loobus enne massiivset add-onini .

                      Comment

                      • armand0
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 358

                        #12
                        Re: Sateliidid seebiks

                        Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                        einojah 1$ ja 1€ subsatikad on suht naeruväärsed, et milleks riskida 20 eegiga et võita 120 000 eegine pakett :) Eriti kui mängida ei oska :))))))))
                        no sa võid neid mängida aga sul peab haige luckbox olema ,et ühelt satikalt teisele saada või kuni saad üldse paketi peale mängima.

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #13
                          Re: Sateliidid seebiks

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Sa paned toen2oliselt sama palju raha sisse buy-inides, kui palju see pakett v22rt on. Moni ka rohkemgi:)
                          FTOPS-i HU turnaga oli nii endal. Satikatele läks tiba rohkem, kui sisseost ning pärast pidin ikkagi ise sisse ostma. Well. Fcking. Played.

                          Nüüd nii, et 1 hea väärtusega satikas max, kui viitsid või punktide eest kuskile turnale(satikale).

                          Comment

                          • kympa
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 110

                            #14
                            Re: Sateliidid seebiks

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Minu arvates satikad mängija seisukohalt on väga halvad asjad kui sul ei ole tegelikult rolli, et antud turnale sisse osta.
                            Nõus, et kui põhiturniiri buy-in ei ole kooskõlas BR reeglitega, siis ei tohiks BR managementi järgides ka satikaid taguda.

                            Aga kui teadvustada endale, et satika buy-in läheb gämblimiseks, siis on ju kõik OK. Turnamängijad peavad ju ka aeg-ajalt shotte võtma

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Sateliidid seebiks

                              Algselt postitas kympa Vaata postitust
                              Turnamängijad peavad ju ka aeg-ajalt shotte võtma
                              vuh, siin ju jube error.

                              Sul on roll $500. Kui sa oled turkapede mängid näiteks $10 turkasid ja kui sa oled cashipede mängid näiteks 10NL. Bankrolliga kooskõlas.

                              Nüüd sa lähed $10 WSOP satikale, võidad pileti $10k ja saad selle ka rahaks teha. Sa ei tee, lähed gambled end seal pooleks, midagi ei võida. No fine, pm. ei kaotanud midagi aga oleksin võinud saada omale $10,500 rolli ja nüüd mängida $100 turniire. Sa mängid cashi, võidad ka $10K läbi satika. Nüüd võtad $10k cashis ja lähed kohe $50/$100 lauda w?

                              Comment

                              Working...