4.4$ 180-man

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nepheloco
    Räme Fish
    • Feb 2009
    • 17

    #1

    4.4$ 180-man

    PokerStars No-Limit Hold'em, 4.4 Tournament, 100/200 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 (t6048)
    MP1 (t2920)
    MP2 (t6575)
    CO (t8210)
    Button (t7020)
    SB (t7241)
    BB (t3990)
    Hero (UTG) (t9996)

    Hero's M: 33.32

    Preflop: Hero is UTG with K, Q
    Hero calls t200, 5 folds, SB calls t100, BB checks

    Flop: (t600) 8, 7, K (3 players)
    SB checks, BB bets t400, Hero calls t400, 1 fold

    Turn: (t1400) 10 (2 players)
    BB bets t1400, Hero calls t1400

    River: (t4200) 6 (2 players)
    BB bets t1000, Hero calls t1000

    Total pot: t6200

    Millised on mu suuremad vead antud käe puhul?

    Ise kätt üle vaadates ei hakka endale suurt midagi silma.
    Kui, siis ainult preflop limp - limbin tavaliselt sedasorti kätega varajasest positsioonist.
  • nepheloco
    Räme Fish
    • Feb 2009
    • 17

    #2
    Re: 4.4$ 180-man

    PokerStars No-Limit Hold'em, 4.4 Tournament, 200/400 Blinds 50 Ante (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t12376)
    UTG (t3715)
    UTG+1 (t5938)
    MP1 (t17241)
    MP2 (t5363)
    CO (t22118)
    Button (t9394)
    Hero (SB) (t6817)

    Hero's M: 6.82

    Preflop: Hero is SB with Q, Q
    5 folds, Button bets t1200, Hero raises to t3200, 1 fold, Button calls t2000

    Flop: (t7200) 10, K, 3 (2 players)
    Hero bets t3567 (All-In), Button calls t3567

    Turn: (t14334) 9 (2 players, 1 all-in)

    River: (t14334) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t14334

    Kas preflop tõste suurus on sobilik? Ja kas flopi all-in on mõistlik?

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #3
      Re: 4.4$ 180-man

      shoveks preflop juba.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #4
        Re: 4.4$ 180-man

        esimene käsi on flopis 3bet (PF fold)
        teine on PF shove

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #5
          Re: 4.4$ 180-man

          Algselt postitas nepheloco Vaata postitust
          limbin tavaliselt sedasorti kätega varajasest positsioonist.
          Open limp on peaaegu alati vale. Pigem siis foldi juba. Ei saa tõesti aru miks see sul standard on selle käega.

          Comment

          • nepheloco
            Räme Fish
            • Feb 2009
            • 17

            #6
            Re: 4.4$ 180-man

            Hmm. Ok. Jätan meelde. Hoiab ära ebavajalikke olukordi. Too lause oli mõeldud eneseiroonilise avastusena.
            Kui see kõrvale jätta, siis kas järgmistel ringidel tegin ka mingeid vigu?
            Last edited by nepheloco; 26.10.10, 14:39.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #7
              Re: 4.4$ 180-man

              Kuna sa PF ei tõstnud, siis sul pole mingit infot mis blindidel võiks olla. Arvestades vastase käike võis ta vabalt flopist 2 paari hittida ning river oli scared card ning ta arvatavasti lootis showdowni saada ja pani niiõelda blocking beti. Flushdraw peale teda suht kindlalt ei paneks, sest muidu ta poleks turnus bet pot pannud ning riveris oleks ta ka palju rohkem panustanud. Kuna board oli drawine, siis võis ta turnis poti panna sellepärast, et sul ei oleks oddse callida või kui otsustad drawiga callida, siis oleks see negatiivsete ootustega. Said riveril calli eest 1:5, aga arvan, et olid beat.
              PF limp oli lihtsalt nii halb, et sul pole mingit infot.

              Comment

              • nepheloco
                Räme Fish
                • Feb 2009
                • 17

                #8
                Re: 4.4$ 180-man

                Ma lähen nüüd häbenen. Aga tänud, loodetavasti jääb ka meelde ja ei leki nagu... siga tapamajas.
                Lõpetuseks niipalju, et tal oli 95o.
                Ja teine käsi oleks vast mu preflop allin-i korral foldinud, tal siis KTo.

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #9
                  Re: 4.4$ 180-man

                  Ega häbeneda pole midagi, ainult õppida on :)

                  Comment

                  Working...