$11 NL 9-handed non-turbo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nepheloco
    Räme Fish
    • Feb 2009
    • 17

    #1

    $11 NL 9-handed non-turbo

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 15/30 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 (t1495)
    MP1 (t1195)
    MP2 (t1430)
    MP3 (t1630)
    CO (t1850)
    Button (t870)
    Hero (SB) (t2190)
    BB (t1470)
    UTG (t1370)

    Hero's M: 48.67

    Preflop: Hero is SB with 7, 7
    1 fold, UTG+1 calls t30, 5 folds, Hero bets t90, 1 fold, UTG+1 calls t60

    Flop: (t210) 7, K, 10 (2 players)
    Hero ???

    Algajana küsiks üle, et millised mänguviisi valikud on antud olukorras mõistlikud?

    UTG+1 mängib suht lahtiselt, aga päris numbrikujul statistikat ei ole.
    Ise olin mänginud selle hetkeni üpris kinniselt (stars näitas 18%) ja näidanud (showdownil) vaid tugevaid käsi.

    Enda valikud oleksid:
    • jätkupanus, 1/2 potti... ümmargune 120
    • trikitan ja näitan checkiga nõrkust... (kuigi ma olen suht kindel, et esimene on parem variant, iseenesest tahan ju saada nuppe sisse)
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: $11 NL 9-handed non-turbo

    IMO tuleks kindlasti panna cbet, kuna UTG1 näitas nõrkust juba limp-calliga, seal on variant, et kas tal on samamoodi pocket ja ta foldib selle anyway kui seti ei hiti ja teine varint on KQs QJs tüüpi käed, mille pärast peaksid kindlasti panema cbet. mina paneks 150

    Comment

    • nepheloco
      Räme Fish
      • Feb 2009
      • 17

      #3
      Re: $11 NL 9-handed non-turbo

      Sellest erinevat vastust vast ei tule, cbet peaks olema n-ö solid mäng selles kohas. Ei vaidle vastu.

      Flop: (t210) 7, K, 10 (2 players)
      Hero bets t90, UTG+1 calls t90

      Tegin nõrga cbeti. Halb komme liiga keeruliselt mängida.
      Lootsin, et tal igasugu kuningakombinatsioonid ja tõstab. Või siis väiksemapoolse cbet-i tõttu proovib lihtsalt potist välja suruda. Iseenesest laud ei ole niivõrd ohtlik mu setile, et peaks kaitsma.. vist.

      (kõrvalküsimus - kui ta oleks tõstnud... arvatavasti pea poti jagu, siis kas peaks 3betima või käe tugevuse varjamiseks lihtsalt callima ning turnil check-call/raise?)

      Aga vaataks edasi...

      Turn: (t390) 3 (2 players)
      Hero ???

      Tema call ei ütle mu jaoks suurt midagi, aga suur on vast täenäosus, et tal ei ole tugev käsi ja/või vaatab odavalt järgmist kaarti? Pähe tulevad vaid QJ,AT,JT,QT või siis ka nõrgemad kümned. Kuningaga oleks arvatavasti tõstnud?

      Niiet äkki bet... 240? Ja kui callib, siis tore. Kui ei calli, siis polnudki võimalik rohkem nuppe saada (välja arvatud see vale suurusega cbet).
      Last edited by nepheloco; 20.10.10, 12:59.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: $11 NL 9-handed non-turbo

        cbeti blind rohkem turnis ka ubes 270 ja riveris shove

        Comment

        • kympa
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 110

          #5
          Re: $11 NL 9-handed non-turbo

          nõustun kivisabaga

          Aga kas turniiri nii varajases faasis sellises situatsioonis on üldse mõtet preflop potti kasvatada? Positsioonist väljas olles on ju üsna keeruline nõrgematelt kätelt väärtust saada, juhul kui me setti ei hiti
          Samas kui me preflop callime ja kolmikule pihta saame, on BB kah veel mängus ning tekib suurem võimalus, et üks neist meile välja maksab

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #6
            Re: $11 NL 9-handed non-turbo

            Algselt postitas kympa Vaata postitust
            nõustun kivisabaga

            Aga kas turniiri nii varajases faasis sellises situatsioonis on üldse mõtet preflop potti kasvatada? Positsioonist väljas olles on ju üsna keeruline nõrgematelt kätelt väärtust saada, juhul kui me setti ei hiti
            Samas kui me preflop callime ja kolmikule pihta saame, on BB kah veel mängus ning tekib suurem võimalus, et üks neist meile välja maksab
            no see oli ka minu esimene mõte, aga ta seda ei küsind. Turnis pane 2/3, kui callib ja river blank tuleb, saad valuet võtta, kui foldib, siis ilmselt poleks ka väiksemat beti callind.

            Comment

            • nepheloco
              Räme Fish
              • Feb 2009
              • 17

              #7
              Re: $11 NL 9-handed non-turbo

              Algselt postitas kympa Vaata postitust
              Aga kas turniiri nii varajases faasis sellises situatsioonis on üldse mõtet preflop potti kasvatada? Positsioonist väljas olles on ju üsna keeruline nõrgematelt kätelt väärtust saada, juhul kui me setti ei hiti
              Samas kui me preflop callime ja kolmikule pihta saame, on BB kah veel mängus ning tekib suurem võimalus, et üks neist meile välja maksab
              Et siis sellest positsioonist ei tasuks 77-ga panustada? Ma madalate blindide korral kipun pigem tõstma kui limpima.


              Mul on tarvis monitori külge panna märge, et "mõtle rahulikult käigud läbi" , praegu kätt üle vaadates ei suuda ise ka ära imestada miks ma nii mängisin.

              Turn: (t390) 3 (2 players)
              Hero checks, UTG+1 bets t240, Hero raises to t540, UTG+1 calls t300

              River: (t1470) Q (2 players)
              Hero bets t240, UTG+1 raises to t540, Hero calls t300

              Total pot: t2550

              Ülejäänu oleks suure tõenäosusega ära jäänud õigete otsustega flopil ja turnil.

              Lõppkokkuvõttes suutsin teiseks võidelda ja ei jaksa ära oodata millal mu bankroll lubab neid päriselt mängida.
              Proovisin limiidi taset... 7 lauda kokku (2 korraga) - 4 II kohta ja 1 III-s. Mängustiili poolest jõukohasem kui madalama sisseostuga turniirid, aga jah.. peab ennem bankrolli vastavaks kasvatama.
              (vahepeal mingi raamatu ka näppu võtma)
              Last edited by nepheloco; 20.10.10, 18:13.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #8
                Re: $11 NL 9-handed non-turbo

                mis su kasutajanimi on? ja mis tal oli?

                Comment

                • nepheloco
                  Räme Fish
                  • Feb 2009
                  • 17

                  #9
                  Re: $11 NL 9-handed non-turbo

                  Tal oli midagi täiesti ootamatut. J9o
                  Starsis ja Trios on sama nimi.

                  Comment

                  • MauroIceMan
                    Julm Donk
                    • Oct 2010
                    • 67

                    #10
                    Re: $11 NL 9-handed non-turbo

                    Üldiselt, nii rõve on kui tulevad sellised flopid, ja teed tavapärase cbeti, ning saad pidevalt folde ajab lihtsalt nii tilit, kui ühel trunal tuleb neid mitu korda järjest vastu võta..
                    Just sellised flopid, kusi ming pilt olemas.

                    Comment

                    Working...