HELP! Olukorrad järgmised:
1.) Olympicus Triobet Live turniiri finaallaud
laua agressiivseim mängija raiseb 3bb buttonilt (1 limp MP)
Kõik on shortstäkid pmst 2-10bb, aga herol 15bb, btn stackliider 25bb
HERO BB TT ???
2.) Olympicus live turniir agressiivseim mängija raiseb BTN-lt 3bb, kõik foldinud.
Hero BB TT stack 12bb nagu ka vastasel.
Mis teeksite???
3.) Olympicu live turniir (satelliit) MP3 kõik on foldinud Hero TT avab 2,5bb
BTN laua stackleader kõige loosem vastane reraiseb 7bb...hero stack 13bb ???
4.) Olympicu live turniir Hero utg avab 3bb JJ, stack 15bb, vastane tundmatu re-raiseb MP-st 9bb omades umbes sama suurt stacki.
5.) PS Live finaallaud Cut (blindi varas) raiseb SB insta allinn kui kaarte näeb.
Hero BB JJ ??? Kõik suht shortstäkid 3-20bb aga Herol ja sb-l umbes võrdsed 15bb ...
Cutoffil näpud kaartidel ja naeratus näol foldimas ... mis teha???
Kuidas mängiksite neid olukordi? Kas on lihtsad otsused et suht shortstack ja ilma pikemalt mõtlemata shove eriti kuna positsioonid vastavad või kehtivad Eesti live turniiridel mingid teised kuldsed reeglid a la TT/JJ fold nagu mulle on väitnud nii mõnigi edukas live mängija?
Eeskätt ootaks live turnade mängijate kommentaare. Netis on otsus lihtne. Nupud!!!
1.) Olympicus Triobet Live turniiri finaallaud
laua agressiivseim mängija raiseb 3bb buttonilt (1 limp MP)
Kõik on shortstäkid pmst 2-10bb, aga herol 15bb, btn stackliider 25bb
HERO BB TT ???
2.) Olympicus live turniir agressiivseim mängija raiseb BTN-lt 3bb, kõik foldinud.
Hero BB TT stack 12bb nagu ka vastasel.
Mis teeksite???
3.) Olympicu live turniir (satelliit) MP3 kõik on foldinud Hero TT avab 2,5bb
BTN laua stackleader kõige loosem vastane reraiseb 7bb...hero stack 13bb ???
4.) Olympicu live turniir Hero utg avab 3bb JJ, stack 15bb, vastane tundmatu re-raiseb MP-st 9bb omades umbes sama suurt stacki.
5.) PS Live finaallaud Cut (blindi varas) raiseb SB insta allinn kui kaarte näeb.
Hero BB JJ ??? Kõik suht shortstäkid 3-20bb aga Herol ja sb-l umbes võrdsed 15bb ...
Cutoffil näpud kaartidel ja naeratus näol foldimas ... mis teha???
Kuidas mängiksite neid olukordi? Kas on lihtsad otsused et suht shortstack ja ilma pikemalt mõtlemata shove eriti kuna positsioonid vastavad või kehtivad Eesti live turniiridel mingid teised kuldsed reeglid a la TT/JJ fold nagu mulle on väitnud nii mõnigi edukas live mängija?
Eeskätt ootaks live turnade mängijate kommentaare. Netis on otsus lihtne. Nupud!!!


Comment