Mis teeksid sina?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #1

    Mis teeksid sina?

    HELP! Olukorrad järgmised:

    1.) Olympicus Triobet Live turniiri finaallaud

    laua agressiivseim mängija raiseb 3bb buttonilt (1 limp MP)
    Kõik on shortstäkid pmst 2-10bb, aga herol 15bb, btn stackliider 25bb
    HERO BB TT ???

    2.) Olympicus live turniir agressiivseim mängija raiseb BTN-lt 3bb, kõik foldinud.
    Hero BB TT stack 12bb nagu ka vastasel.
    Mis teeksite???

    3.) Olympicu live turniir (satelliit) MP3 kõik on foldinud Hero TT avab 2,5bb
    BTN laua stackleader kõige loosem vastane reraiseb 7bb...hero stack 13bb ???

    4.) Olympicu live turniir Hero utg avab 3bb JJ, stack 15bb, vastane tundmatu re-raiseb MP-st 9bb omades umbes sama suurt stacki.

    5.) PS Live finaallaud Cut (blindi varas) raiseb SB insta allinn kui kaarte näeb.
    Hero BB JJ ??? Kõik suht shortstäkid 3-20bb aga Herol ja sb-l umbes võrdsed 15bb ...
    Cutoffil näpud kaartidel ja naeratus näol foldimas ... mis teha???


    Kuidas mängiksite neid olukordi? Kas on lihtsad otsused et suht shortstack ja ilma pikemalt mõtlemata shove eriti kuna positsioonid vastavad või kehtivad Eesti live turniiridel mingid teised kuldsed reeglid a la TT/JJ fold nagu mulle on väitnud nii mõnigi edukas live mängija?

    Eeskätt ootaks live turnade mängijate kommentaare. Netis on otsus lihtne. Nupud!!!
    Last edited by Keiss; 08.10.10, 15:06.
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #2
    Re: Mis teeksid sina?

    see pole naljafoorum

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Mis teeksid sina?

      Algselt postitas krayzie Vaata postitust
      see pole naljafoorum
      irw

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #4
        Re: Mis teeksid sina?

        1)fold 2) fold 3)fold 4) call 5)raise
        edit: millal mõni suurem live turka tulemas on?

        Comment

        • pafka666
          IP Olümspi
          • Jul 2009
          • 429

          #5
          Re: Mis teeksid sina?

          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          HELP! Olukorrad järgmised:

          1.) Olympicus Triobet Live turniiri finaallaud

          laua agressiivseim mängija raiseb 3bb buttonilt (1 limp MP)
          Kõik on shortstäkid pmst 2-10bb, aga herol 15bb, btn stackliider 25bb
          HERO BB TT ???

          2.) Olympicus live turniir agressiivseim mängija raiseb BTN-lt 3bb, kõik foldinud.
          Hero BB TT stack 12bb nagu ka vastasel.
          Mis teeksite???

          3.) Olympicu live turniir (satelliit) MP3 kõik on foldinud Hero TT avab 2,5bb
          BTN laua stackleader kõige loosem vastane reraiseb 7bb...hero stack 13bb ???

          4.) Olympicu live turniir Hero utg avab 3bb JJ, stack 15bb, vastane tundmatu re-raiseb MP-st 9bb omades umbes sama suurt stacki.

          5.) PS Live finaallaud Cut (blindi varas) raiseb SB insta allinn kui kaarte näeb.
          Hero BB JJ ??? Kõik suht shortstäkid 3-20bb aga Herol ja sb-l umbes võrdsed 15bb ...
          Cutoffil näpud kaartidel ja naeratus näol foldimas ... mis teha???


          Kuidas mängiksite neid olukordi? Kas on lihtsad otsused et suht shortstack ja ilma pikemalt mõtlemata shove eriti kuna positsioonid vastavad või kehtivad Eesti live turniiridel mingid teised kuldsed reeglid a la TT/JJ fold nagu mulle on väitnud nii mõnigi edukas live mängija?

          Eeskätt ootaks live turnade mängijate kommentaare. Netis on otsus lihtne. Nupud!!!
          Kui meie eesmärgiks on turniiri võit, siis hero ei tohiks siin üheski olukorras foldida. Olukord nr. 3 muidugi vähe inffi aga 13bb eelistan mina seal openshovet.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: Mis teeksid sina?

            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
            Eeskätt ootaks live turnade mängijate kommentaare. Netis on otsus lihtne. Nupud!!!
            Mis vahet sel on kas live või online? Lives kõik mega-nitid? Iga käsi üsna obvious nupud imo.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #7
              Re: Mis teeksid sina?

              Ok, tänud vastajaile!!
              Paar kohalikku live seppa sealsest edetabelist õpetasid, et peaks foldima need olukorrad :) Ise ka shovesin igalt poolt ja alati ülepaar vastas v.a 5. juhul kui flippasin AKs vastu cutoff foldis AJ ja A maandus turni.

              Aga jah Codecci lives enamasti meganitid tõesti sest netis on lihtne võtta uus turniir ette samas kui lives ei taheta lauast lahkuda ja oodatakse nutsi.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: Mis teeksid sina?

                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                Ok, tänud vastajaile!!
                Paar kohalikku live seppa sealsest edetabelist õpetasid, et peaks foldima need olukorrad :) Ise ka shovesin igalt poolt ja alati ülepaar vastas v.a 5. juhul kui flippasin AKs vastu cutoff foldis AJ ja A maandus turni.

                Aga jah Codecci lives enamasti meganitid tõesti sest netis on lihtne võtta uus turniir ette samas kui lives ei taheta lauast lahkuda ja oodatakse nutsi.
                Just had to say lol.

                Comment

                • MauroIceMan
                  Julm Donk
                  • Oct 2010
                  • 67

                  #9
                  Re: Mis teeksid sina?

                  Minu arust on suur roll vastase tundmises, kas neis juhtudes shoveda või ei, aga muidu nõustuksin, et TT ja JJ ei ole nii nuts..
                  Minu vastused:)

                  1. call
                  2. olenevalt vastasest kui saaks aru et see parimal juhul filp siis fold.
                  3. Loosi vastu vb paneks nupud sisse, aga pigem fold
                  4. tunndmatu vastu fold.
                  5 kahevahel kas fold või nupud sisse.

                  Endal oli selline olukord lätis (Sain 2 koha)..

                  Utg+1 väga tight mängia, 3bb (stack 10BB), MP2 lasi 9bb(18BB)
                  Ise olin CutOff käes JJ, ning monster stack 40BB truniiri teisel oli sel hetkel kusagil 20BB-25BB ja oli BB
                  No mõtlesin mis mõtlesin ja lõpuks loobusin, MP2 näitas QQ, Oleks selle kaoudanud oleks peaaegu pool stackist läinud..
                  Pärast oli ikka väga hea tunne:)

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #10
                    Re: Mis teeksid sina?

                    Sul oli rohkem infot. utg nitile pandi otsa, sul raha sees pole, JJ iizy fold :) Stacki nii palju et kuhugi kiiret pole.

                    Comment

                    • MauroIceMan
                      Julm Donk
                      • Oct 2010
                      • 67

                      #11
                      Re: Mis teeksid sina?

                      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                      Sul oli rohkem infot. utg nitile pandi otsa, sul raha sees pole, JJ iizy fold :) Stacki nii palju et kuhugi kiiret pole.
                      Seda, kindlasti ega ikkagi ega nende kõrgete paaride fold pole kunagi kerge..
                      Arvestades Lavi, minu arust, netis, easy.. seal lihtne, aga lavis see kes väsib ära kes, ei jälgi enam enda mängu ja jne..
                      aeg teeb oma töö.. kui tunnde passid, ja positsiooni mängida ei saa või kui mängid saad üle laske, siis inimesed hakkavad pärast 5 tunndi, juba natukene lõbusamaid liigutusi tegema..
                      Onju mul õigus!:)=

                      Comment

                      Working...