$10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • faronel
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 228

    #1

    $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

    Njah, järjekordne tight otsus. :)

    Olympic Online daily $10+1 $7000 GTD tournament.
    751 entrants/ 80 players left (100th in the money, so hero in the money).


    SB (21,6k)
    Hero (BB) (9,7k)
    UTG (1,8k)
    UTG+1 (46,5k)
    MP1(12,8k)
    MP2 (22,7k)
    HJ (14,2k)
    CO (5,1k)
    BTN (3,3k)

    Blinds: 0,5k/1k, ante 100 (uus level, esimene käsi)

    Preflop: Hero is BB with 77
    UTG raises 1,7k and is allin, 4 folds, CO re-raise 5k and is allin, BTN calls 3,2k and is allin, 1 folds, hero

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • miksnii
    Grinder
    • May 2009
    • 580

    #2
    Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

    5k masti setminemise eest...mai tia. Isiklikult foldiks siin kuna ilmselt suurem paar vastas ning ootaks paremat võimalust duubliks.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

      No minu arvates peaks olema see ikka pigem fold. Mina seal väga ei saa mõeldagi callimisele :D.
      Samas, ma pole MTT pro ka

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #4
        Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

        võimatu on seal callida! ez fold.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

          sovet, sul vahetevahel väga imelik mõtlemine :D
          selgita üldse, kuidas sa saad seal mõelda callimisele :D?

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #6
            Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

            no mis setminiminine, endal laheb yle poole stacki sisse. fold muidugi.

            Comment

            • neeme
              Grinder
              • Nov 2008
              • 540

              #7
              Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

              cmon, easiest fold ever.

              Comment

              • DreadHead
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Dec 2008
                • 26

                #8
                Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

                trivial fold...

                Comment

                • faronel
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 228

                  #9
                  Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

                  Mmm, mul on pärast BB postitamist stack veidi väiksem kui 8BB.

                  SB+BB+ante=0,5k+1k+0,9k
                  1st allin=1,7k
                  2nd allin=5,1k
                  3rd allin=3,3k
                  ----------
                  Total pot: 12,5k

                  Mul jääb call'ida 4k, mis on veits alla poole mu stäkist, et võita 16,5k pot (have to win 24% of times, nibin nabin pocket over pocket olukord ju). Oletame, et üks villain on overpocket'i peal, aga ei pruugi ka, sest tema stack'i juures tal range ka suurem (see 5BB vend võib shove'ida 1,7k allin peale ka mingi Axs-ga, kui tema ees on ka mitu short'i; 3,3k võib ka päris häid odds'e saada oma JTs-le näiteks).

                  Vastas on ju täiesti pudistäkid, kes juba olles in the money, otsivad head double up kohta... ...........................

                  Täiendus: lisa faktor on ju see ka, et kõik on in the money ja fond progression on väga väike, see on see koht, kus any suited connector, Axs on suht nuts sellises multiway potis... vastu ei ole ka just kõige säravamad vennad.
                  Last edited by faronel; 21.08.10, 13:34.

                  Comment

                  • faronel
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 228

                    #10
                    Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

                    See on minu loogika igatahes. Aga mida ütlevad targad onud, seepärast paningi käe üles...

                    St "easy fold" on ainult otsuse deklareerimine, põhjendust tahaks...

                    Comment

                    • macroTilt
                      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                      • May 2010
                      • 629

                      #11
                      Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

                      ma panen siukse lihtsa maamehe loogikaga. piltlikult naeb asi valja umbes nii.
                      3 venda on ENNEM SIND all inis, eks. ok, UTG ei ole midagi, ongi any2, sest jargm jaotus on tema BB ja ta lihtsalt peab lykkama seal ATC. nyyd tuleb too CO. tema range peaks olema tapselt selline, et ta saab aru, et ATC vastu on ta hea ja lykkab seal suht suure haardega. samas, mingi "range" tal seal kindlasti on, sest on actimata SB ja sina BB (teil m6lemal vaga vastikud stackid tema silmis).
                      Nyyd aga, tuleb mangu button. stack on tal vaike, mis samal ajal annaks p6hjust arvata, et ta range on seal suht lai (vaja ju duublit kiiresti saada), eeldades, et on m6tlev mangija, ei saa ta seal aga kohe mitte kuidagi paris ATC sisse panna. Jne..
                      kokku v6taks nii, et muud moodi sa seda katt ei v6ida, kui hitid seti. sest damn, 3 vastast, MTT, 3+h mangitud, kiiret ei paistnud kellegil olema, kuna nad suutsid siiski rahadesse tulla, no seega on ka natuke yle ABC pokkerist selge.
                      ehk siis, vastakuti oled...variante on palju. ma panen suvalise, K8, 44, AJ.
                      mina ei taha siin kyll callida, eeldades, et ma tean vastaste kaarte.

                      pole turniire kunagi hudiga manginud, seega endiselt analyysin oma kaike yleval ara toodud meetodi abil. lisaks ka paras hulk jalgimist, et mis ikkagi lauas toimub. 2 cents.


                      lisaks. sa oled tapselt selles etapis turniiril, kus tegelikult chipid on hinnas. sul on hetkel 9bb, mis on solid shortstackninja stack. sest seda teavad ju k6ik, et kui just on "rahadesse tuldud", siis jargmise 15 min jooksul langeb pool fieldist ja hiljem t6mbab mangu taas vahe tightimaks.
                      seega, too 15 min tasuks ise suhtkoht valiv olla chippide kytmisega. pigem tight kui lose. duno.
                      Last edited by macroTilt; 21.08.10, 16:26.

                      Comment

                      • faronel
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 228

                        #12
                        Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

                        See juba parem, tänud, aga selle analüüsi miinuseks on see, et sinu pakutud umbkaudsete range'ide juures ma võidan 27-30% juhtudest, aga call'ida on 4k, et võita 16,5k, mis tähendab, et reaalselt siis pean võitma 24% juhtudest - matemaatiliselt oleks nagu...

                        Lisaks on siin mitmetasaline analüüs ka: kartma ma pean kõige rohkem ju BTN shove'i, aga teda call'imiseks mul vaja ainult 2k sisse panna... st tekib side pot...

                        P.S. See in the money järgne short'ide väljalangemise faas toimus suures osas ära. 100 said raha, paari käe jooksul jäi alles stabiilselt 80.

                        Comment

                        • faronel
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 228

                          #13
                          Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

                          Pm kui arutelu hakkab kisuma dihhotoomia suunas: tight ABC poker vs fighting for 1st place and coinflips, siis ei ole mõtet. Mind huvitab, kas minu loogikas on midagi fundamentaalselt valesti, miks call ei saa olla siin õigustatud?

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #14
                            Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

                            Fold pole paha, sest blindid foldides jääb meil veel fold equityt stealimiseks, callides seal on parimal juhul flipp.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #15
                              Re: $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?

                              Algselt postitas faronel Vaata postitust
                              Lisaks on siin mitmetasaline analüüs ka: kartma ma pean kõige rohkem ju BTN shove'i, aga teda call'imiseks mul vaja ainult 2k sisse panna... st tekib side pot...
                              jäi mul midagi kahe silma vahele?, kõik enne sind allinis ju...

                              kuna kõigil rahad sees siis flopis mitte hittimisele ei pea mõtlema(12%, et hitid), seega olukord veits parem. aga heal juhul saad sa vastu 4 ülekaarti ehk keegi saab ühe kõrgema paari 90% tõenäosusega riveriks.
                              macrotildi ranged on isegi päris leebelt pandud.

                              rigged, hea, et ette mõtled aga ütleme, et utg kaotab, järgmin on utg+1 45k stackiga, teda väga ei harassi ma arvan. plus seljataga on ka korralik stack kes ei pruugi väga tighti mängu teha.

                              pmst fold. liiga gamble, MT range on isegi okei veel ja saad enamvähem oddsid aga miks ei võiks vastas olla ülepaar vm.

                              pmst foldides on stack mängitav, saad kaarti oodata vm, callides ja kaotades pead ranget suht kiirelt hakkama avama, lisaks sul on 2 monsterit ka mõlemal pool.

                              Comment

                              Working...