FD+Gutshot varajases faasis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #1

    FD+Gutshot varajases faasis

    No Limit Holdem Tournament
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG callall99 (1,485)
    UTG+1 einakaz (3,080)
    CO Apple2010 (5,600)
    BTN wingu (1,905)
    SB Pking (1,505)
    BB Hero (2,415)

    Blinds: 25/50

    Pre-Flop: (75, 6 players) Hero is BB 7 5
    1 fold, einakaz calls 50, 1 fold, wingu calls 50, Pking calls 25, Hero checks

    Flop: Q 9 8 (200, 4 players)
    Pking goes all-in 1,455

    Final Pot: 1,655










    Mida teeme ja miks? Obv ei vaja ütlemist see, et Pking on mõnus vaal.
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #2
    Re: FD+Gutshot varajases faasis

    me oleme investeerinud poti kõigest 1bb ja seda ka sunniviisiliselt, kas on mõtet flipiata ja riskida tournament lifega. oleneb muidugi, mis turniiriga on tegemist, ise foldiksin. väga vabalt võid olla drawing dead.

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #3
      Re: FD+Gutshot varajases faasis

      Tegemist on freerolliga :D
      Ise panin ka mucki, vaalal oli Q2o

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #4
        Re: FD+Gutshot varajases faasis

        Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
        Tegemist on freerolliga :D
        Ise panin ka mucki, vaalal oli Q2o
        oleks võinud kohe öelda siis on ju snapcall

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #5
          Re: FD+Gutshot varajases faasis

          Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
          oleks võinud kohe öelda siis on ju snapcall
          +1 freerollil on juba fd foldimine kuritegu, lisa sinna veel gutter ka.

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #6
            Re: FD+Gutshot varajases faasis

            Jätan meelde :D
            Anyway, ma jooksen nagunii hullemini kui ükski vaal atm, nii et jah, las see olla :D
            Teinekord snapin ja nutan :)

            Comment

            Working...