2+0.2 MTT AJ Postflop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    2+0.2 MTT AJ Postflop

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 25/50 Blinds (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t2997)
    UTG (t1155)
    Hero (UTG+1) (t2935)
    MP1 (t1338)
    MP2 (t2875)
    MP3 (t1340)
    CO (t2040)
    Button (t477)
    SB (t588)

    Hero's M: 39.13

    Preflop: Hero is UTG+1 with A, J
    1 fold, Hero bets t175, MP1 raises to t300, 6 folds, Hero calls t125

    Flop: (t675) A, K, 6 (2 players)
    Hero checks, MP1 bets t300, [color=#CC3333]

    niisiis mis edasi. checkisin, ootasin donkbeti, ei saanud seda.
    Last edited by con; 08.07.10, 18:25.
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #2
    Re: 2+0.2 MTT AJ Postflop

    oleneb ju kas vastane oli enne mõne kahtlase movega silma jäänud ja üleüldse mis käsi vastane eelnevalt oli mänginud

    aga ma ise vist foldiks, sest kui mp1 pealt saad 3beti, mis kuigi on väärakas...foldiks ilmselt

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: 2+0.2 MTT AJ Postflop

      readid puudusid.
      kuna see suht raske olukord ja keegi väga seda teemat puutuda ei taha siis ütlen ära.


      niisiis tegin vastu donkbeti, lasin timebankil joosta veits. vastane näitas KK, turn, river lamp, kaotasin pool stacki, enesekindlus läks alla, turna läks aia taha.



      samas turna algustes teen alati coinflipe. AQ(AJ) 99 (tiltis tüüpide vastu K9) ühesõnaga vastavalt olukorrale, jättes siiski mingi tõenäosuse endale allinid külma närviga. ilma selleta ei näe ma kuskilt seda boosti mis võimaldaks kuskile jõuda. obv alguses donke ka rohkem ja võib loota et käsi on nõrk. võtsin ise riski ja teadsin mis juhtuda võib.


      samas siin pott üsna kesine ja 3x suurem kogus chipe sisse lükata tundub debiilsusena tagantjärele.
      Last edited by con; 08.07.10, 20:42.

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #4
        Re: 2+0.2 MTT AJ Postflop

        Easy muck pre, sest sellistel floppidel pole sul eriti midagi teha.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #5
          Re: 2+0.2 MTT AJ Postflop

          ja 1 küsimus. oled utg AJo, mis sa teed. peaks tegelt vist foldima? raise on suht paha kuna reraise sa selle käega näha ei taha ja limpimine ka nagu välistatud.

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #6
            Re: 2+0.2 MTT AJ Postflop

            Mina ntx AJ yldse ei mangi. K6ige sitem kasi yldse. Vahest teen erandi ehk kui on suuted, siis alates cutofist k6mmutan. Nalja ei tee :)
            Loomulikult diip olles, seal lammutad any2ga, AJ suht nuts. Aga et diip j6uda, loe esimest lauset uuesti :)

            aus post

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #7
              Re: 2+0.2 MTT AJ Postflop

              Algselt postitas con Vaata postitust
              ja 1 küsimus. oled utg AJo, mis sa teed. peaks tegelt vist foldima? raise on suht paha kuna reraise sa selle käega näha ei taha ja limpimine ka nagu välistatud.
              Reeglina suht fold jah pre, kui oled hea mängija ja readid paigas ning oled harjunud mängima agressiivselt, siis võid tõsta.

              Comment

              Working...