2+20$. 7.5k guaranteed.Bad play?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    2+20$. 7.5k guaranteed.Bad play?

    See kelle vastu m2ngisin on 54/16/ 107 k2e sample.

    K5s-iga tõstsin preflop,yx tyyp oli vahepeal sit outis muidu poleks tõstnud ja asi pidi v2lja kukkuma stealina.

    Aga kukkus nii välja.

    See river bet oli minuarust nii weak tal,et otsustasin siukse move teha.
    Väga weak?

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t75.00/t150.00 Blinds - 5 players - View hand 759485
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (CO): t4225.00 M = 18.78
    BTN: t6540.00 M = 29.07
    SB: t10690.00 M = 47.51
    BB: t8464.00 M = 37.62
    UTG: t4275.00 M = 19

    Pre Flop: (t225) Hero is CO with K 3
    1 fold, Hero raises to t450, 1 fold, SB calls t375, 1 fold

    Flop: (t1050) T Q 2 (2 players)
    SB bets t150.00, Hero calls t150

    Turn: (t1350) 7 (2 players)
    SB bets t150.00, Hero calls t150

    River: (t1650) 4 (2 players)
    SB bets t450.00, Hero raises to t3475, SB folds

    Final Pot: t2550
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: 2+20$. 7.5k guaranteed.Bad play?

    Ma paneks preflop juba 2,5bb pigem, töötab suht samamoodi. See lüke on imo suht halb, sest mõtle käele mida sa esindad, river on täiesti blank ja siis nii overbettida? Kuigi sellist panust ei pruugi kinni maksta missitud draw'd ega keskmised paarid või isegi top paarid nõrga kickeriga, ei teeks ma seda kindlasti vastase vastu kes on suht loose.
    Last edited by mikk2468; 18.06.10, 17:42.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: 2+20$. 7.5k guaranteed.Bad play?

      nojah, aga kui ta kaks streeti floatinud, siis mina olles vastase nahas paneks ta ka missed drawi peale või slowplaytud seti peale. ilmselt kalduksin ikka viimase kasuks.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: 2+20$. 7.5k guaranteed.Bad play?

        Mikk räägib suhteliselt mõistlikku juttu.
        Kuigi jõuga poti ära võtmine on ka minu arsenlis ja ma ei pea seda movei sellise BI-ga turniiril absoluutselt halvaks, kuna analüüsivaid vastaseid on lihtsalt nii vähe.
        Kõrgematel levelitel(Loe: suurem % mõtlevaid mängijaid) jääd sa sellise lükkega aina tihedamini vahele.
        Kui tihti sa nii ohtlikul boardil 2p+ kätt slowplayd? Ilmselt mitte väga tihti.
        Ainus käsi, mida sa esindad on 44, see on aga ülimalt ebatõenäoline.


        Põhirõhk siin käel pigem jah preflop tõste suurusele.
        Last edited by KristjanLaas; 19.06.10, 11:34.

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: 2+20$. 7.5k guaranteed.Bad play?

          Seda küll, madalamade buy-in'idega turnadel suur tõste=suur käsi paljudele ning jõuga saab poti maha suht hõlpsasti. Kardaanirist, kas sina mängid tõsiselt flopatud setti nii? Callid 2 tänavat minbette ja siis lammutad riveril suure "valuebeti", mida ilmselgelt selline vastane kinni ei maksaks parema käega kui sul.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: 2+20$. 7.5k guaranteed.Bad play?

            ei mängi ausatlöeldes, sest flopis juba flushdraw maas ja minbettidele paneks otsa. aga olen näinud ka niimoodi sette mängimas ja flopatud setiga kaks tänavat floatida ei ole küll mingi harv nähtus.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: 2+20$. 7.5k guaranteed.Bad play?

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              ei mängi ausatlöeldes, sest flopis juba flushdraw maas ja minbettidele paneks otsa. aga olen näinud ka niimoodi sette mängimas ja flopatud setiga kaks tänavat floatida ei ole küll mingi harv nähtus.
              Obv. on see täiesti arvestatav liin, kuid selleks peab olema ka mingi kindel põhjus, et sellist liini võtta (tugev read näiteks).
              Sest kui kätt selliselt mängida jätab see tõesti väga ebaloogilise mulje, selleks peavad aga turn ja river brickima.

              Siiskis selliel tasemel käe niimoodi mängimine oleks ilmselge rumalus, kuna vastased maksavad ka väga nõrkade tõmmetega väga palju, peaasi, et on veel kaarte tulemas, mis võivad neid tabada. Riveriks kui on kõik kaardid juba laual annavad nad aga alla, sest nad ei saanud pihta.
              Last edited by KristjanLaas; 19.06.10, 12:18.

              Comment

              Working...