$1 DoN preflop käed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • subtiiter
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 53

    #1

    $1 DoN preflop käed

    1. üsna mängu algus, seega kas on mõtet sellise käega väga kaugele minna?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 1.15 Tournament, 25/50 Blinds 5 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 (t2289)
    MP3 (t1300)
    CO (t615)
    Button (t1568)
    SB (t3130)
    BB (t1895)
    Hero (UTG) (t1315)
    UTG+1 (t1540)
    MP1 (t1348)

    Hero's M: 10.96

    Preflop: Hero is UTG with A, K
    Hero bets t150, 5 folds, Button raises to t450, 2 folds, Hero ?



    2. samuti mängu algus veel. ma ise arvaks, et ta shoveb siin ainult QQ+ võibolla ka JJ

    PokerStars No-Limit Hold'em, 1.15 Tournament, 25/50 Blinds 5 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 (t1430)
    Hero (MP3) (t1510)
    CO (t2220)
    Button (t1140)
    SB (t2830)
    BB (t1140)
    UTG (t1150)
    UTG+1 (t2105)
    MP1 (t1475)

    Hero's M: 12.58

    Preflop: Hero is MP3 with Q, Q
    4 folds, Hero bets t150, 2 folds, SB calls t125, BB raises to t1135 (All-In), Hero ?,


    ja kui keegi oskab soovitada mingit head lugemist DoN-de kohta, siis võiks seda ka jagada : )

    edit:

    3. kas flopi cbet on liiga suur? kuna callis, siis arvasin, et tal mingi pocketpair, seega turnis tuleks chipid sisse ajada?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 1.15 Tournament, 25/50 Blinds 5 Ante (10 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1285)
    UTG (t1595)
    UTG+1 (t1185)
    UTG+2 (t1575)
    MP1 (t1160)
    MP2 (t1535)
    MP3 (t1525)
    Hero (CO) (t1425)
    Button (t2285)
    SB (t1430)

    Hero's M: 11.40

    Preflop: Hero is CO with K, K
    1 fold, UTG+1 calls t50, 4 folds, Hero bets t200, Button calls t200, 2 folds, UTG+1 calls t150

    Flop: (t725) 9, 3, 9 (3 players)
    UTG+1 checks, Hero bets t500, 1 fold, UTG+1 calls t500

    Turn: (t1725) 5 (2 players)
    UTG+1 checks, Hero ?
    Total pot: t2685
    Last edited by subtiiter; 02.06.10, 12:13.
  • Keldrimees
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 69

    #2
    Re: $1 DoN preflop käed

    Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

    Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.



    Nendest peaks veidi kasu olema ei mäleta kas hand rangedest ka räägiti ,aga abiks ikka.



    Üks asi on mida silmas pidada sinu postitatud käte juures on see et mis kätega üldiselt all-in lükatakse. Eeldan et 1.1$ leidub suht palju donke kes Ax ja 88+ võivad isegi nuppe lükata. Kui sa veidi neid SnGsi oled mänginud siis vaata mis käega julgetakse all-in 3beti teha.

    Ise AK foldiks ,kuna early position raise sinu poolt ja button ilma hea kaardita seda ei tohiks üle tõsta.

    QQ-ga julgeks bustoks minna ,kuna tundub squeezeplay moodi ja sul jääb mingi stack alles isegi kaotades.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #3
      Re: $1 DoN preflop käed

      AK võid callida ka seda , jätad endale taganemis tee ja kui K või A pihta saad siis check raised ja lased vanal oma TT või JJ KQ vms tüüpi kättega bustoks tõmmata.

      QQ on obv call

      Comment

      • subtiiter
        Julm Donk
        • Jan 2010
        • 53

        #4
        Re: $1 DoN preflop käed

        lisasin ühe käe veel. igastahes AK-ga panin ma nupud sisse, mis nüüd mõeldes on küll 100% viga vist. enamus kordades on seal flip ning võime ka taga olla, seega DoN-de puhul toob selline käitumine ainult BE mängu või siis väikest miinust ju.

        Comment

        • raaids
          Grinder
          • Mar 2009
          • 606

          #5
          Re: $1 DoN preflop käed

          1.käsi calliksin preflop ja kui flopil pihta ei saa siis check/fold
          2.käsi call
          3.turnil all in

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: $1 DoN preflop käed

            ei nõustu arvamusega, et call/fold AK

            1. pocketi vastu olles annate omale flipi asemel 30smth % ja pihta saades sureb action.
            2. sellel tasemel kütetakse nuppe ka Ax-ga ja lasete postflop endalt lihtsalt 30% stacki ära võtta liiga tihti.


            Niiet suhteliselt easy ja happy ship imo. igas käes.
            (qq käsi, hea on, et oskad vastastele respekti anda, aga liiga palju ka ei tasu teha seda, suhteliselt standard sqeez tundub olevat seal any pocket ATs+)

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #7
              Re: $1 DoN preflop käed

              DON-idega nii, et mida limiidis kõrgemale, seda enam respekteeritakse sinu EP-st tulnud tõstet, aga 1.15$ limiidil peaks olema küll lademetes neid, kes UTG tõstele siin julgelt AJ või isegi kehvema käega suvalt otsa kütavad. Seega kuna nende range on lai, ei näe ruumi eriti foldida ja call tundub ka imelik, ikka push all-in ja uus mäng, ple mõtet põdeda kui vastas oli AA, juhtub.

              DON ja 15% rake, no on seakari

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: $1 DoN preflop käed

                OT.aga kuidas saab üldse mängida $1 DON-e.

                Kas on võimalik, et neid mängides pokkerimängija areneb/saab paremaks või kas pakub see rahuldust või on see lihtsalt viis bankrolli kasvatamiseks, et tulevikus vähe huvitavamaid mänge mängida?

                Ei tahtnud rude olla...lihtsalt huvitab.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #9
                  Re: $1 DoN preflop käed

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  OT.aga kuidas saab üldse mängida $1 DON-e.

                  Kas on võimalik, et neid mängides pokkerimängija areneb/saab paremaks või kas pakub see rahuldust või on see lihtsalt viis bankrolli kasvatamiseks, et tulevikus vähe huvitavamaid mänge mängida?

                  Ei tahtnud rude olla...lihtsalt huvitab.
                  Ma pole küll väga palju DoN'e mänginud, aga 1$ DoN'idega küll vist eriti rolli kasvatada ei saa.

                  IMO peaks DoN'id olema üks kergemaid mooduseid saada Supernovaks/SNE'ks.

                  Comment

                  • subtiiter
                    Julm Donk
                    • Jan 2010
                    • 53

                    #10
                    Re: $1 DoN preflop käed

                    No hetkel mängisin neid ühe dollarilisi, et asjast natuke aimu saada. Muidu on plaan nendega bankrolli ka kasvatama hakata, liikudes limiidis ülesse.

                    Comment

                    Working...