22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #1

    22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

    turna on 22€ satikas, 15 saavad edasi. 60 mängijat järgi tol hetkel.

    Poker Stars €20+€2 No Limit Hold'em Tournament - t50/t100 Blinds - 8 players - View hand 729464
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (MP1): t4250 M = 28.33
    MP2: t4445 M = 29.63
    CO: t4675 M = 31.17
    BTN: t4260 M = 28.40
    SB: t1990 M = 13.27
    BB: t2360 M = 15.73
    UTG: t1065 M = 7.10
    UTG+1: t4365 M = 29.10

    Pre Flop: (t150) Hero is MP1 with A K
    2 folds, Hero raises to t250, MP2 calls t250, 1 fold, BTN calls t250, 2 folds

    Flop: (t900) 7 7 5 (3 players)
    Hero bets t600, MP2 raises to t4195 all in, BTN folds, Hero ???

    kas see on instacall või pigem fold, kui ma tean, et vastasel pole kolmikut (ehk siis teeb mingi paariga lollust)? kas check/raise all in oleks mõtekam?
    Last edited by chrosmos; 31.05.10, 22:44.
  • RgnrP
    Julm Donk
    • Aug 2009
    • 41

    #2
    Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

    7-et ta prolly nii ei mängiks ehk siis vast 88+ on ja kuna 60 matsi järel siis on see VIST üsna hea spot koht kus proovida duublisse tõmmata. Paneks poolrahuliku südamega nuppe.

    Comment

    • Dicer
      Julm Donk
      • Jan 2010
      • 92

      #3
      Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

      Sama, ülepaarile paneks MP2-e, mingi 88-JJ äkki.

      Comment

      • runnar
        Grinder
        • Oct 2008
        • 740

        #4
        Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

        satikal pigem foldiks, seal saab tohmanite käest turvalisemaid duubleid

        Comment

        • nalg
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 489

          #5
          Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

          kuigi tõmme on metsik ja nõustuks eelkõnelejatega, et mingi õrn paar võib tal on, aga ikkagi foldiks, sest 3400 on 50/100 blaindide juures ilus stäkk

          Comment

          • imthcplant
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #6
            Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

            Kui nüüd panna ta 88+ ja eeldada et tal KK AA ei ole... Siis oleks sul 8 flushi outi ja 6 parema paari outi. Seega... 14 outi kokku... vastasel oleks aga iga paariga mis tal juba olemas on selgelt 33 kaarti mis selle poti talle annab. Ja kui tal peaks olema pocket 22-44 siis on sul veel paar võimalust tõmmata nt 5 voi mõni muu paar boardi juurde... Aga selle peale ei ole mõtet loota... Fold oleks tark.. Stacky jagub et võtta enda duuble paremas olukorras

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #7
              Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

              Mul pole sõnu lihtsalt. Satikas pole ju veel mullilähedalgi. Seda floppi selliste stackidega betimegi selleks et shove ära callida.

              Comment

              • R1naldo
                Jube Noob
                • Apr 2009
                • 143

                #8
                Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

                call

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #9
                  Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

                  Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                  Mul pole sõnu lihtsalt. Satikas pole ju veel mullilähedalgi. Seda floppi selliste stackidega betimegi selleks et shove ära callida.
                  What?

                  Fold.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #10
                    Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

                    kui sa tead, et tal kolmikut pole, siis on ju kiire instacall
                    muidu on instacall

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #11
                      Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      What?

                      Fold.
                      ja miks

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #12
                        Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

                        no taga sa oled, aga väga hea koht duubli jaoks, suht insta call.

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #13
                          Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          no taga sa oled, aga väga hea koht duubli jaoks, suht insta call.
                          ei ole taga siin kõigi poolt pakutud range vastu, 50-50 on, kui lisada miskine QdJd siis lausa isegi ees

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #14
                            Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

                            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                            ja miks
                            Eile oli vaja purjus peaga lihtsalt midagi kirjutada, panin ranged stove, yep call...ez flipp

                            Comment

                            • runnar
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 740

                              #15
                              Re: 22€ satikas, AKs, vastane all in, minul massive draw

                              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                              Mul pole sõnu lihtsalt. Satikas pole ju veel mullilähedalgi. Seda floppi selliste stackidega betimegi selleks et shove ära callida.
                              pot on 900 ja alles on 4k ehk 40BB. bet - call allin lootes flippi pole küll see koht, kus mina SATIKAL oma raha tahan sisse saada. cashis küll, tavaturniiril raskete vastaste vastu calliks, donkide vastu ootaks vist paremaid võimalusi. aga satikas pole see koht kus on vaja riskides stäkki suureks ajada

                              Comment

                              Working...