Weak flush facing 2 allins.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    Weak flush facing 2 allins.

    Nagu näete on turniiri väga varane faas, aga otsest readi mängijate vastu veel ei ole.
    Mõlmad mängijad tunduvad olevat senise info põhjal lose ja postflop ei taha väga alla anda.


    PokerStars No-Limit Hold'em, 55 Tournament, 10/20 Blinds (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t3400)
    BB (t2460)
    UTG (t3000)
    MP (t3020)
    CO (t4330)
    Button (t2600)

    Hero's M: 113.33

    Preflop: Hero is SB with 5, 6
    UTG bets t60, 3 folds, Hero calls t50, BB calls t40

    Flop: (t180) J, K, 2 (3 players)
    Hero checks, BB bets t80, UTG raises to t160, Hero calls t160, BB calls t80

    Turn: (t660) 9 (3 players)
    Hero checks, BB bets t220, UTG raises to t520, Hero calls t520, BB calls t300

    River: (t2220) 8 (3 players)
    Hero bets t420, BB raises to t1720 (All-In), UTG raises to t2260 (All-In), Hero



    Results below:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • Skrunda
    Bännitud
    • May 2010
    • 102

    #2
    Re: Weak flush facing 2 allins.

    Ägiseks natukene ja vajutaks call. Ise me seda masti otsima ju läksime.

    Comment

    • KeRRRt
      Grinder
      • May 2009
      • 774

      #3
      Re: Weak flush facing 2 allins.

      ma oleks tahtnud turnis nupud sisse saada. muidu as played

      Comment

      • bob
        Julm Donk
        • Nov 2009
        • 94

        #4
        Re: Weak flush facing 2 allins.

        Ma foldiks hiljemalt flopil. Nõrk draw, oddse pole ja võib vabalt juhtuda, et BB paneb veel otsa, OOP edasine käsi. 4 head põhjust loobuda IMO. Riveril paned blockeri ja saad 2 inimest taga AI, ma loobuks.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #5
          Re: Weak flush facing 2 allins.

          Ma paneks küll maha. Kui vähemalt üks neist sai ilmselt rea kokku, siis teisele ma küll midagi peale masti ei oskaks panna. Sellisel drawisel boardil setiga lükata oleks ikka debiilsus.

          Kui pole note, et debiilikutega tegu, siis on ühel neist siin väga tõenäoliselt tugevam flush koos.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #6
            Re: Weak flush facing 2 allins.

            kui ma pf calliks, siis calliks edasi ka flopist, aga turnil oleks juba nupud sisse pand

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: Weak flush facing 2 allins.

              nõustun tegelikult kõigiga, eks see natuke fustration call oli, sest BB panin ma küll täpselt QTpeale, aga teise tüübi kohta olin ise ka suhteliselt kindel, et vastasel siiski on see flush.

              Turnil callin kuna tahan endale anda vähemalt vabandust riveril foldimiseks, et kui laud paardub või spade tuleb, siis insta fold....aga riveril callides tahtsin end juba karistada, et see käsi nii läksplusskuna ma nii underrepresentisin oma kätt ei saa nemad mind kindlasti flushi peale panna ja võivad mängida vastavalt sellele.


              Lõpptulemus oli siiski decent ja 3. koht turniiril.

              Comment

              • KraindOnMaind
                FPP Pro
                • Jun 2009
                • 228

                #8
                Re: Weak flush facing 2 allins.

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust

                Lõpptulemus oli siiski decent ja 3. koht turniiril.
                thinly veiled brag

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #9
                  Re: Weak flush facing 2 allins.

                  Comment

                  Working...