2$ sng 27man, bubble, mul QQ vastane 3betib

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JarmoH
    Julm Donk
    • Jun 2009
    • 73

    #1

    2$ sng 27man, bubble, mul QQ vastane 3betib

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.25 Tournament, 120/240 Blinds (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP (t7845)
    CO (t2670)
    Button (t8685)
    SB (t8080)
    BB (t9280)
    Hero (UTG) (t3940)

    Hero's M: 10.94

    Preflop: Hero is UTG with Q, Q
    Hero bets t600, 4 folds, BB raises to t960, Hero calls t360

    Flop: (t2040) 6, K, 9 (2 players)
    BB bets t240, hero???

    Total pot: t2040

    Vastane on olnud üsna tight. Kuna on bubble, siis vist oleks mõistlikum ära foldida? Aga flopis jällegi väga head pot oddsid, kas lihtsalt callida oleks mõistlik?
  • kympa
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 110

    #2
    Re: 2$ sng 27man, bubble, mul QQ vastane 3betib

    preflop paned vastase reraise peale nupud ja kõik on fain

    selliseid turniire tuleb mängida ikka võidu peale ning bubble situatsiooni arvestada ainult siis kui lauas on mõni tõsine mikrostäkk, kes kohe-kohe välja kukub


    aga muidu sellisel flopil tasub foldida, sest tõenäoliselt paneb vastane veel turnis ja riveris ka väikse minbeti ning poti emanda tõmbamiseks me kohe kindlasti vajalikke oddse ei saa

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #3
      Re: 2$ sng 27man, bubble, mul QQ vastane 3betib

      kui võita tahad turnat, siis pre AI, kui ei taha, siis foldi pre.(endal kergem). Flopis foldiks(sinu mängu järgi)

      Comment

      • Muckyourcards
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2009
        • 352

        #4
        Re: 2$ sng 27man, bubble, mul QQ vastane 3betib

        Ma arvan ka et tuleks preflop nupud sisse panna , kuna ehk BB kasutab ära Bubble situatsiooni, kuna sina oled short ja loodab et sa foldid talle parema lehe. All in minnes aga ehk odd-sid sunnivad teda callima keskmise lehega.
        Teine variant on et vastas on TT+, AQ+

        As played, flopil foldiks.

        Comment

        • miksnii
          Grinder
          • May 2009
          • 580

          #5
          Re: 2$ sng 27man, bubble, mul QQ vastane 3betib

          Pre-Flop oleks pidanud juba nupud lükkama jah....
          flop-bet tundub tal imelik, 2 võimalust...tahab, et sa kindlasti kaasa tuleks v proovib sind võimalikult odavalt välja saada.
          Huvipärast võix isegi 3-beti ehk teha...aga muidu vast fold jah.

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #6
            Re: 2$ sng 27man, bubble, mul QQ vastane 3betib

            Algselt postitas miksnii Vaata postitust
            Huvipärast võix isegi 3-beti ehk teha...aga muidu vast fold jah.
            Huvi pärast võiks iga käsi "all in" ka panna.

            As played, ma kingiks talle flopil veel ühe big blindi.

            Comment

            • Lowry
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 268

              #7
              Re: 2$ sng 27man, bubble, mul QQ vastane 3betib

              1) Pre-Flop nupud tema reraise peale
              2) Flopist foldiks
              3) Nagu eelpool öeldud, selliseid turkasid mängitakse VÕIDU peale!!! Kui bubbles on püksid märjad siis.....

              Comment

              Working...