Shove or call?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    Shove or call?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 200/400 Blinds 50 Ante (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t9445)
    Hero (SB) (t5100)
    BB (t23832)
    UTG (t9860)
    UTG+1 (t725)
    MP1 (t1400)
    MP2 (t15481)
    CO (t9660)

    Hero's M: 5.10

    Preflop: Hero is SB with 6, J
    UTG calls t400, 5 folds, Hero calls t200, BB checks

    Flop: (t1600) 3, 6, J (3 players)
    Hero checks, BB checks, UTG bets t800, Hero

    Peaaegu uus laud, igastahes vastase kohta seni infot ei ole, kumb võiks olla kasu(m)likum, kas call või shove?
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: Shove or call?

    Veel 1 sarnane olukord, kas callida või tõsta:/


    PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 300/600 Blinds 70 Ante (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO (t20911)
    Button (t17975)
    Hero (SB) (t12790)
    BB (t21803)
    UTG (t11970)
    UTG+1 (t25542)
    MP1 (t6105)
    MP2 (t19621)

    Hero's M: 8.76

    Preflop: Hero is SB with 9, 8
    1 fold, UTG+1 calls t600, 4 folds, Hero calls t300, BB checks

    Flop: (t2360) 9, 9, 2 (3 players)
    Hero checks, BB bets t1200, 1 fold Hero kord.

    Comment

    • vaenekala
      Jube Noob
      • Nov 2008
      • 148

      #3
      Re: Shove or call?

      Ma teeks mõlemas raise yldse, kuna allin peale võivad täitsa ära ehmatada :) esimeses teeks natu väiksema, et turnis oleks hea shoveda, ja teises teeks suurema kuna kakas masti kaarti!

      Comment

      • MrTnT
        Julm Donk
        • Mar 2010
        • 63

        #4
        Re: Shove or call?

        mõlemas võiks tõsta, teises kindlasti sest kui callida, siis on suht halb turnil donkida või samas ka checkida. Ja ma ei tea mingit väga head liini, mida callides edasi võtta

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: Shove or call?

          Kas mõlemas käes on PF call õigustatud?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: Shove or call?

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Kas mõlemas käes on PF call õigustatud?
            esimene käsi ilmselt mitte, teine käsi ma arvan, et on küll, ma mängin suurte stackide vastu ja ma saan 2 vastase vastu rohkem kui 6/1-le mitte liiga spekulatiivse käega.

            Comment

            • sineep
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 130

              #7
              Re: Shove or call?

              lahedad käed

              Comment

              • Simmo
                Grinder
                • Dec 2009
                • 760

                #8
                Re: Shove or call?

                Algselt postitas sineep Vaata postitust
                lahedad käed
                Lahe kommentaar.

                Isiklikult ma usun, et tõstaks esimeses 2.3x - 1800 peale.
                Teises käes tahaks kohe sisse lükata, pole kindel mida teha.. :)

                E: Shoveks isiklikult teises kohe, kuna pot moodustab juba 27% su stackist. Uitmõte - kui sa callid selles käes, siis ta võib sind panna suurema tõenäousega FD peale ja ise võibolla, et suruda non-suited turni peale. Mis turnadega tegu on üldse?
                Last edited by Simmo; 01.05.10, 10:57.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #9
                  Re: Shove or call?

                  Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                  Lahe kommentaar.

                  Isiklikult ma usun, et tõstaks esimeses 2.3x - 1800 peale.
                  Teises käes tahaks kohe sisse lükata, pole kindel mida teha.. :)

                  E: Shoveks isiklikult teises kohe, kuna pot moodustab juba 27% su stackist. Uitmõte - kui sa callid selles käes, siis ta võib sind panna suurema tõenäousega FD peale ja ise võibolla, et suruda non-suited turni peale. Mis turnadega tegu on üldse?
                  $11 turbo 25k guaranteed.

                  muuseas ma tegutsesin siis järgmiselt:

                  esimeses shovesin-sain foldi.
                  teises tõstsin 2000 peale, kuna mõtlesin, et UTG limperil võib suure tõenäosusega mingi pocket olla millega ta maksta võiks, aga ilmselt shove ehmataks ära, et võtan talt pisikeste tükkide kaupa seda, tõstsin 2000, turn 3400 ja river allin, igal streetil tuli blank ka, a la 5x ja 3x, callis lõpuni oma 44-ga.

                  Comment

                  Working...