$3,4/18 - AQ, sick spot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1

    $3,4/18 - AQ, sick spot

    villain 29/2/5/49
    Poker Stars $3.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 8 players - View hand 665495
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN): t4095 M = 13.65
    SB: t2775 M = 9.25
    BB: t2955 M = 9.85
    UTG: t7140 M = 23.80
    UTG+1: t4670 M = 15.57
    MP1: t2885 M = 9.62
    MP2: t940 M = 3.13
    CO: t1540 M = 5.13

    Pre Flop: (t300) Hero is BTN with Q A
    1 fold, UTG+1 calls t200, 3 folds, Hero raises to t600, 2 folds, UTG+1 calls t400

    Flop: (t1500) 4 T A (2 players)
    UTG+1 bets t400, Hero calls t400

    Turn: (t2300) 6 (2 players)
    UTG+1 bets t600, Hero calls t600

    River: (t3500) K (2 players)
    UTG+1 bets t3070 all in, Hero calls t2495 all in
  • vaenekala
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 148

    #2
    Re: $3,4/18 - AQ, sick spot

    Pre flop ok, Stati järgi suht agro vend, aga ma arvan, et flopil yritaks chipid sisse saada tema vastu!

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: $3,4/18 - AQ, sick spot

      raske koht. kaks bigstacki omavahel. flopis või turnis läheks allin. riverit enam ei calliks. kui tal mingi draw ka flopis oli, siis järgmise kahe tänavaga sai ta küll vist selle kokku. samas sa tegid ka kõik võimaliku, et ta selle kokku saaks.

      Comment

      • Lowry
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 268

        #4
        Re: $3,4/18 - AQ, sick spot

        Nii:)
        preflopist ma tõstaks 800 (3xBB +1 limper)
        Turnis ma teeks kindlasti reraise 1800-2000
        Riveris kui võimalus ma chekiks läbi. Kuna peale sinu turni reraise oleks võibolla saanud ta maha rahustada:)
        Praegu jätsid sa sellise mulje, et ostad masti:) ja mis iganes.
        See käsi on minuarust väga halvasti mängitud sinu poolt. Sry:)
        Sa lased ju ainult tal kokku tõmmata oma callidega.

        Comment

        • pootsman
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 32

          #5
          Re: $3,4/18 - AQ, sick spot

          Sellise jama sisse ei olnud küll mõtet end panna.. flopil oleks võinud juba raisei sisse suruda..

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #6
            Re: $3,4/18 - AQ, sick spot

            vastasel A8o

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #7
              Re: $3,4/18 - AQ, sick spot

              Ma ei saa aru calling liinist. Preflop okk, võid seal ka 2.5x bb panna. Flopist tõsta üle, hiljemalt turnis. Tõesti kardad, et tal AK siis oleksid foldinud ju või arvad sul nii nuts käes, et võid vabalt slowplayda? Kehvasti mängitud käsi imo.

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #8
                Re: $3,4/18 - AQ, sick spot

                Vastasel flopis über weak bet - tavaliselt panen ma sellele juba otsa.
                Turnis järjekordne weak bet - otsustasin full gambooli peale minna ja näidata ennast ka über weakina.
                Aga riveris sokutasin ma ennast über **** olukorda küll selle jama pärast, selle pärast see käsi siin üleval ongi :)

                e: Tänu 2 street callimisele sain ma ta stacki - täiesti friigilt mängitud käsi muidu.
                Kui vastasel oleks mastitõmme olnud siis oleks ta saanud ikka väga odavalt selle kokku, nii et ilmselgelt ei tasu seda liini kasutada. Me got seriously lucky, et vastane sellise käe otsas oli.
                Last edited by onuark; 30.04.10, 11:48.

                Comment

                Working...