$3.4 18man - 77

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1

    $3.4 18man - 77

    29/14/inf/63
    Kurat mul oli timebank otsas ja käsi läks mucki :(
    Overbeti järgi võiks ju oletada, et tal ikka miski ülepaar olla võib?
    Poker Stars $3.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 8 players - View hand 654039
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: t2575 M = 8.58
    BB: t7895 M = 26.32
    UTG: t3980 M = 13.27
    UTG+1: t20 M = 0.07
    MP1: t4615 M = 15.38
    Hero (MP2): t3610 M = 12.03
    CO: t2675 M = 8.92
    BTN: t1630 M = 5.43

    Pre Flop: (t300) Hero is MP2 with 7 7
    2 folds, MP1 raises to t600, Hero calls t600, 4 folds

    Flop: (t1500) 8 6 9 (2 players)
    MP1 bets t2000, Hero folds
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: $3.4 18man - 77

    hero ei calli preflop!
    foldi või lükka nuppe (mina foldiks)

    Saad ise ka aru, et set mining value puudub pluss taga veel paar väikestäkki, kes selle kohe ära võivad karistada.
    Last edited by KristjanLaas; 22.04.10, 22:35.

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #3
      Re: $3.4 18man - 77

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      hero ei calli preflop!
      foldi või lükka nuppe (mina foldiks)

      Saad ise ka aru, et set mining value puudub pluss taga veel paar väikestäkki, kes selle kohe ära võivad karistada.
      Tõsi ta on, M2 läheb kaduma kohe.

      Aga väikestest stackidest, ei tasu unustada et ees poolt ka väikseid stacke.. vihje UTG+1

      Comment

      • bob
        Julm Donk
        • Nov 2009
        • 94

        #4
        Re: $3.4 18man - 77

        Nagu Kristjan ütles, call pre on küsimusest väljas, aga selle flopiga ma pigem läheks nüüd sisse. Võid vabalt ka ees olla, ta võib sinu lühikese hunniku tõttu vabalt AK, AQ siin panustada või ise rida tõmmata (JT miks mitte), mis juhul ka seitsmed hetkel head võivad olla.

        Pre otsus sõltub palju ma arvan ka sellest, kuidas sinust 2 järgnevat mängijat on pelinud:
        a) kas saad neilt lihtsalt varastada
        b) kui looselt arvad, et nad sinu 3b AI võivad vaatama tulla

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #5
          Re: $3.4 18man - 77

          ei ole mu stack siin midagi nii väike.

          Comment

          • Cremer
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 214

            #6
            Re: $3.4 18man - 77

            olen nõus eelnevatega - call preflop by far kõige jubedam valik. Käsi mis preflop mängib hästi, aga post kehvalt - küll sa seda varsti raamatust loed

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #7
              Re: $3.4 18man - 77

              Algselt postitas Cremer Vaata postitust
              olen nõus eelnevatega - call preflop by far kõige jubedam valik. Käsi mis preflop mängib hästi, aga post kehvalt - küll sa seda varsti raamatust loed
              hehe, ehk jõuan homme peatükini kuidas mängida pocket seitsmeid ;D

              Comment

              • Lowry
                FPP Pro
                • Apr 2010
                • 268

                #8
                Re: $3.4 18man - 77

                mmm pole hull sulesepp aga ok....
                1) mõtle ikka vähe ette käike.
                Sa callid...aga miks? Et set-i saada??? Siis on see ju vale liigutus juba arvestades sinu stacki.(seti lootuses callida oma väikse paariga tuleb kõnealla ju ainult siis, kui see ei ole kõrgem 10% sinu stackist)
                Põhimõtteliselt oleks mina käitunud järgnevalt, arvestades sisse sinu preflop calli.
                Kui oleks tulnud "pildimeri" siis insta muck (kui just lõpuni ei chekita).
                Kui tuli selline flop nagu praegu siis insta nupud sisse. Ok ta pani esimesena praegu siis ikkagi Insta call. Kui tal on overpair siis sul 10-e outi.


                Ise taon samu turkasid:)
                Last edited by Lowry; 24.04.10, 15:29.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #9
                  Re: $3.4 18man - 77

                  Aga kurat jah, preflop call on lollius. Varem jälgisin rangelt M-i. Nüüd kuidagi liiga leboks lasknud.
                  Kuna ma callisin preflop ja tuli selline flop, vastane tundub agro ka, OLEKS PIDANUD BUSTOKS MINEMA.

                  Comment

                  • MrTnT
                    Julm Donk
                    • Mar 2010
                    • 63

                    #10
                    Re: $3.4 18man - 77

                    Algselt postitas Lowry Vaata postitust
                    väga sick joon...mul käib küll nii üles-alla, et paha hakkab, peaks coachimist võtma vist xD keep up

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #11
                      Re: $3.4 18man - 77

                      Tal väike sample obv,
                      ca 200 mängu = mini sample
                      ITM=50% ehk long runis võimatu
                      ja roi 118% ei hakka kommentaari panemagi
                      kui just hem segast ei peksa ...
                      :)

                      Comment

                      • Lowry
                        FPP Pro
                        • Apr 2010
                        • 268

                        #12
                        Re: $3.4 18man - 77

                        :):):) Ma panen uue graafiku siis ülesse, kui joon alla läheb:) (noh rahustuseks teile). Aga hetkel ei saa lisada, kuna läheb samas joones ja ei hakka tuju rikkuma:D:D

                        Comment

                        • Lowry
                          FPP Pro
                          • Apr 2010
                          • 268

                          #13
                          Re: $3.4 18man - 77

                          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                          Tal väike sample obv,
                          ca 200 mängu = mini sample
                          ITM=50% ehk long runis võimatu
                          ja roi 118% ei hakka kommentaari panemagi
                          kui just hem segast ei peksa ...
                          :)
                          No ega ma ei arvagi, et nii jääb:D

                          Last edited by Lowry; 27.04.10, 15:07.

                          Comment

                          • vaenekala
                            Jube Noob
                            • Nov 2008
                            • 148

                            #14
                            Re: $3.4 18man - 77

                            Algselt postitas onuark Vaata postitust
                            Aga kurat jah, preflop call on lollius. Varem jälgisin rangelt M-i. Nüüd kuidagi liiga leboks lasknud.
                            Kuna ma callisin preflop ja tuli selline flop, vastane tundub agro ka, OLEKS PIDANUD BUSTOKS MINEMA.
                            SNG-s arvuti ikka stäkki BB-des!! Aga konkreetne käsi fold pre ja flopis viskaks minema vist!

                            Comment

                            Working...