1.15 NL Holdem Double Or Nothing. Floppame masti, mis edasi?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #1

    1.15 NL Holdem Double Or Nothing. Floppame masti, mis edasi?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 1.15 Tournament, 15/30 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 (t1650)
    MP2 (t1405)
    Hero (MP3) (t3431)
    CO (t735)
    Button (t1735)
    SB (t1340)
    BB (t1450)
    UTG (t1470)
    UTG+1 (t1784)

    Hero's M: 76.24

    Preflop: Hero is MP3 with 8, 10
    2 folds, MP1 calls t30, 1 fold, Hero calls t30, 1 fold, Button calls t30, SB calls t15, BB checks

    Flop: (t150) 7, Q, 6 (5 players)
    SB checks, BB checks, MP1 bets t90, Hero ???



    Vastane 28 käe kohta 68/27 2.3
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: 1.15 NL Holdem Double Or Nothing. Floppame masti, mis edasi?

    Mis seal ikka meil positsioon ja Str8flushdraw, mina calliks ja turnis raise pot ning edasi easy

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #3
      Re: 1.15 NL Holdem Double Or Nothing. Floppame masti, mis edasi?

      Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
      Mis seal ikka meil positsioon ja Str8flushdraw, mina calliks ja turnis raise pot ning edasi easy
      Ja kui turn on ning mingi suvaline mis mulle straightflushi ei annaks. ? Sellepärast teema tegingi. Mis oleks õigem flopil. Kas kohe otsa kütte või ... ?

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #4
        Re: 1.15 NL Holdem Double Or Nothing. Floppame masti, mis edasi?

        Kummaline, et selliseid käsi mängitakse DON-is esimestel levelitel, aga mis seal ikka. Raise flopis otsa ja ürita pot maha võtta.

        Comment

        • raaids
          Grinder
          • Mar 2009
          • 606

          #5
          Re: 1.15 NL Holdem Double Or Nothing. Floppame masti, mis edasi?

          pole mõtet jah mängida siukest kätt aga kui juba floppi vaatad siis ma lükkaks flopis kohe otsa talle kuna arvatavasti on tal kas mastitõmme suurema ärtuga või siis on hittind midagi flopis ja arvab et sinul on draw.
          Ja veel kuna on nii suur stack olemas juba siis pole vaja midagi välja meelitada vaid võimalikult kiirelt pot endale saada
          Last edited by raaids; 19.04.10, 21:02.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #6
            Re: 1.15 NL Holdem Double Or Nothing. Floppame masti, mis edasi?

            Algselt postitas raaids Vaata postitust
            ja arvab et sinul on draw.
            kui hero mingit move pole teinud, mix peaks villan midagi hero kohta yldse arvama?:D

            Comment

            • raaids
              Grinder
              • Mar 2009
              • 606

              #7
              Re: 1.15 NL Holdem Double Or Nothing. Floppame masti, mis edasi?

              mõtlesin seda et kui teed reraise ära juba. Igatahes siukses olukorras oleks igaljuhul parem flopis nupud sisse saada igaks juhuks.

              Comment

              • raudtee(EST)
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 288

                #8
                Re: 1.15 NL Holdem Double Or Nothing. Floppame masti, mis edasi?

                Daalasel DON-il oled sa üle 3000 stackiga enamus juhtudel rahades, seega preflop fold ja veelkord fold. Mina mängiks ainult KK+

                Aga kuna flop vaadatud, siis reraisiks, aga kui sellele järgneb allinn, siis foldiksin
                Last edited by raudtee(EST); 20.04.10, 07:34.

                Comment

                Working...