$4.4 180man sng, 2pair flopis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1

    $4.4 180man sng, 2pair flopis

    tyyp 26/20/6 (160kätt)
    Turka alles algas, nii et foldi ruumi on ikka väga väga palju.

    Poker Stars $4.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 9 players - View hand 628463
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+2: t1010 M = 33.67
    MP1: t2710 M = 90.33
    MP2: t1460 M = 48.67
    CO: t2410 M = 80.33
    BTN: t1240 M = 41.33
    Hero (SB): t1430 M = 47.67
    BB: t1540 M = 51.33
    UTG: t1540 M = 51.33
    UTG+1: t1400 M = 46.67

    Pre Flop: (t30) Hero is SB with 9 8
    1 fold, UTG+1 calls t20, UTG+2 calls t20, 1 fold, MP2 calls t20, 2 folds, Hero calls t10, BB checks

    Flop: (t100) 8 9 Q (5 players)
    Hero bets t80, BB calls t80, UTG+1 calls t80, UTG+2 calls t80, MP2 raises to t1440 all in, Hero calls t1330 all in, BB folds, UTG+1 folds, UTG+2 folds

    Turn: (t3160) 8 (2 players - 2 are all in)

    River: (t3160) Q (2 players - 2 are all in)
  • oitarvi
    Vana Tegija
    • Jan 2009
    • 1231

    #2
    Re: $4.4 180man sng, 2pair flopis

    Ma ise oleksin samamoodi ära callinud, sest turniir odav ja, kui kaotame saan kohe uue käsile võtta. Samas turniiri alguses duubel saada on väga hea. Ma nagu foldi ei näeks. Vastasel oli ilmselt Q jah.

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #3
      Re: $4.4 180man sng, 2pair flopis

      Ära piilu, kui ei taha.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Lowry
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 268

        #4
        Re: $4.4 180man sng, 2pair flopis

        Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
        Ma ise oleksin samamoodi ära callinud, sest turniir odav ja, kui kaotame saan kohe uue käsile võtta. Samas turniiri alguses duubel saada on väga hea. Ma nagu foldi ei näeks. Vastasel oli ilmselt Q jah.
        Ma n6ustun. Foldi ei n2e siin. Turka alguses on ikka idioote liiga palju kes kytavad nuppe kohe "6huga" kuigi siin oli tegemist......(mine piilu, kui tahad teada)

        Comment

        • KeRRRt
          Grinder
          • May 2009
          • 774

          #5
          Re: $4.4 180man sng, 2pair flopis

          mul oli daily dollaris samasugune käsi. ainult flop oli 8s9d2s
          ja mul oli 89. Ei hakka ju foldima? pot oli üle19k ja level oli umbes 3 vist
          vastas As9s... Lihtsalt selliseid tuleb ette. JA kui need võidad, jooksed sa fucking hotilt! :D

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #6
            Re: $4.4 180man sng, 2pair flopis

            Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
            mul oli daily dollaris samasugune käsi. ainult flop oli 8s9d2s
            ja mul oli 89. Ei hakka ju foldima? pot oli üle19k ja level oli umbes 3 vist
            vastas As9s... Lihtsalt selliseid tuleb ette. JA kui need võidad, jooksed sa fucking hotilt! :D
            Lahe lugu vennas, tõepoolest samasugune selle käega.

            Edaspidi teame, et kui meil on kaks paari, siis vastasel on alati top paar mastitõmbega olenemata boardist.

            Offtopic selle käe suhtes, aga mind väga huvitab ka, mis käega need tüütud buttonilt raisevad mängijad seda alati teevad, kui teada saad, anna teada. Aitäh.

            Comment

            Working...