Mida oleksite teinud, vastasest informatsiooni pole.. Kahtlustasin setti..:\
20k gtd TPTK
Collapse
X
-
Re: 20k gtd TPTK
Mulle ei meeldi preflop reraise kohe üldse mitte, flopi betiks suuremalt. Turni ma foldin suht kähku.
Comment
-
Re: 20k gtd TPTK
Preflop AQ-ga callida MINRAISE mille peale pool lauda tuleb setminema ja muu prahiga hittima. Ja siis foldida TPTK. Mõnus business plan.Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitustMulle ei meeldi preflop reraise kohe üldse mitte, flopi betiks suuremalt. Turni ma foldin suht kähku.
Comment
-
Comment